Uçan Balonlar ile Yeni Mutlulukları Keşfedin

uçan-balon

Uçan Balonlar ile Yeni Mutlulukları Keşfedin

Uçan Balonlar ile Yeni Mutlulukları Keşfedin : Hayat çok kısa derler, bir bakıma doğru diyorlar. Bugün ne yaşadıysak, yarın için kar sayılıyor. Çünkü yarını göreceğimizin garantisi yok.

Hayat çok kısa derler, bir bakıma doğru diyorlar. Bugün ne yaşadıysak, yarın için kar sayılıyor. Çünkü yarını göreceğimizin garantisi yok. Bugünle, daha doğrusu anla kendimizi mutlu etmeliyiz. Bu andan sonrasının bir garantisi yok çünkü. Ne mutlu edecekse bizi, onunla vakit geçirmeliyiz. İçimizde herhangi bir ukde kalmamalı bu bağlamda. Bunu neden yapmadım dememeliyiz mesela.

Aklımıza eseni yapmakta tereddüt etmeyelim, sevgilimizin penceresinin önünden gökyüzüne uçan balon bırakalım örneğin, onun sevdiği renkler olsun içinde, gökyüzünde kaybolurken balonlar, biz onun gözündeki mutlulukta mutluluğu bulmaya çalışalım. Balonlar uçarken gökyüzüne doğru ortaya çıkan neşeli ortam, bizim hayattan kazandığımız en büyük zafer olacaktır aslında. Bizi ne kadar yorsa da, bizi ne kadar perişan etse de, başaramadı işte, mutlu olduk, mutlu ettik, o anı yaşadık, yarın ne yaşayacağımızı bilmeden, o anı yaşayarak mutlu olduk ve o şekilde geleceğe doğru yürüme inancımız pekişti.

Küçük Şeylerle Mutlu Olun

Tamam belki bu kadar komplike bir olay değil hayatımız ancak küçük şeylerle mutlu olmanın yollarını aramalıyız içimizde. Büyük, kocaman dalgalarla süslü şeyler yerine, küçük objelerin peşine takılarak bir hayat yaşamalıyız ve mutluluğu o şekilde yaşamalıyız. Beyaz kurdele, bunu yapıyor, daha doğrusu bunu yapmak için sizleri teşvik ediyor. Ortaya çıkan ürünler, sizi sevk edeceği yenilikler ve organizasyonlar ile Beyaz kurdele, sizi sevdiklerinizle buluşturuyor. Uçan balon parti malzemeleri, süslemeler ve daha benzeri bir sürü şey, sizi mutlu etmek için bir araç aslında.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için http://www.beyazkurdele.com/ adlı internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site içerisinde yer alan her şey, sizi hayata sımsıkı bağlayacak detaylarla süslü, siteyi dolaştıkça içinizde var olan aslında yok olmaya yüz tutmuş yaşama sevinci de, kendisini açığa çıkartmaya başlayacak. Sadece siteyi ziyaret etmeniz bile, sizi ziyadesiyle mutlu etmeye yetecektir. Daha mutlu bir hayat için, yaşamayı unutmayın. Sadece iş hayatınıza değil, özel hayatınız da değer verin. Treni kaçırmayın, bir daha ki treni beklemeyin, belki de o beklediğiniz tren gelmeyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.