Tekrar ifade ediyoruz ki başaramayacaksınız | Denizli Online Haber | Denizli Haber

Tekrar ifade ediyoruz ki başaramayacaksınız

Tekrar ifade ediyoruz ki başaramayacaksınız

Tekrar ifade ediyoruz ki başaramayacaksınız : AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, FETÖ, PKK ve DAEŞ arasında hiçbir farkın olmadığını ifade etti.Özkan, Gaziantep’te yaşanan terör saldırısına ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına, Gazianteplilere ve Türk milletine başsağlığı, yaralılara acil şifalar diledi.

FETÖ, PKK ve DAEŞ arasında hiçbir farkın olmadığının altını çizen Özkan, şunları kaydetti:”Hepsi de vatanımıza, milletimize, devletimize ve medeniyet değerlerimize ihanet içindedir. İhanetleri sadece ve sadece emperyalizme ve vatanımızın sömürülmesine hizmet etmektedir. 2013 Aralık ayında internete düşen Pensilvanya ses kaydında PKK kongresinin Washington’da toplandığı, ruhunu satmış FETÖ öncülüğünde yapılan toplantıda artık kanlı ve çatışmalı döneme geri dönüleceğine karar verildiği ifade edilmekteydi.

Demek oluyor ki FETÖ’nün ihanet eylemleri PKK’ya, PKK’nın ihaneti FETÖ’ye hizmet etmektedir. Milletimiz, 30 yılı aşkın süredir PKK eylemlerinde, 15 Temmuz gecesi FETÖ ihanetinde, DAEŞ’in yıllardır yaptığı canlı bomba eylemlerinde, bu oyuna gelmeyeceğini sayısız defa ortaya koymuştur. Tekrar ifade ediyoruz ki başaramayacaksınız.”

Birbirinin taşeronluğunu yapan FETÖ, PKK, DAEŞ, PYD terör örgütleriyle mücadelenin, vatan hainleriyle mücadele olduğuna işaret eden Özkan, “15 Temmuz’da milletimizin ortaya koyduğu Çanakkale ruhu ile yılmadan bu ihanet şebekelerine karşı mücadelemizi sürdüreceğimizi ifade ediyor, Gaziantep Şahinbey’deki düğün törenine yapılan bombalı saldırıyı lanetliyorum.” ifadesinde bulundu.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.