TAVAS'TA MASKELİ SALDIRGAN | Denizli Online Haber | Denizli Haber

TAVAS’TA MASKELİ SALDIRGAN

Tavas’ta opet petrol istasyonu içinde bankamatikten para çeken bir vatandaşın kafasına odunla vuran kar maskeli saldırgan durmak bilmiyor.
Denizli Tavas’ta iki gün önce hükümet caddesi devamında bulunan opet petrol istasyonu içinde yeralan bankamatikten para çeken bir vatandaşın kafasına odunla vurmuş kafasından yaralanan kişi hastaneye kaldırıldı.

Ardından dün akşam meyadana gelen olayda bir vatandaşı daha ATM’de para çekerken gören maskeli çapalı saldırgan, ATM’den para çeken vatandaşın yanına gidip arkasından saldırdı ve para çeken kişi yerde baygınlık geçirdi. Adamın baygınlık geçirmesi sonucu ATM’den çektiği parayı aldıktan sonra maskeli saldırgan baygın adamı alıp halsiz vaziyette mezarlığa attığı belirtildi. Gaspa uğrayan ve yaralanan kişinin durumunun iyi olduğu öğrenildi. Bu olaylardan sonra ilçe halkında tedirginlik devam ediyor. Olayla ilgili Tavas Emniyet Müdürlüğü Ekipleri geniş çaplı araştırma başlattı. Maskeli çapalı saldırganın toplam 2 kişiyi yaraladığı ve 1 kişiyi gasp ettiği belirtildi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.