Şifa Optik Profesyonel Ekibi ile Sizlere Hizmet Vermeye Devam Ediyor…

Denizli’de bulunan Şifa Optik Barbaros Hayrettin Güder Denizlionlinehaber.com özel açıklamalarda bulundu

Şifa Optik,1986 yılından beri doktorlar  caddesinde dünyanın en iyi gözlük ve cam markalarını profesyonel kadrosuyla müşterilerine sunmaktadır.

Yeni bir gözlük satın almanın en önemli kısmı, size bol zaman ayırabilecek  detaylı bilgi ve tavsiyeler sunabilecek optisyenlik müessesi bulmaktır.

Gözlük, size ve yaşam stilinize en mükemmel şekilde uygun olması gereken kişisel ve benzersiz bir aksesuardır. Ayrıca, yeni gözlüğünüzle gerçekten iyi görmenizi etkileyen birçok faktör mevcuttur. Şifa Optik profesyonel ekibiyle en uygun ve en sağlıklı gözlük seçiminde size kusursuz bir hizmet vermektedir.

Gözlük camlarına ilave olarak çerçeve de çok önemlidir. Fakat farklı çerçeveleri denerken sadece görünüşten daha fazlasına dikkat edilmesi gereklidir. Gözlüğün yüz şeklinize uygun olması uzun süreli kullanım ve konfor için son derece önemlidir. Çerçeve yüzünüze tam uyum sağlamalı, temas noktalarındada hiçbir baskı hissettirmemelidir.

Alışılmış kalıplardan çıkıp birey odaklı ve hızlı sorun çözme anlayışı ile Şifa Optik  müşterilerini%100 memnun etmektedir.

Dolcegabbana,Rayban,bvlgari,EmporioArmani essilor gibi dünya markalarının bölge bayisi olan Şifa optikte binlerce marka ve model ile sizlerin aradığınızdan fazlasını bulacağınızdan şüpheniz olmasın.

Tüm ürünlerimiz orijinal olup sağlık bakanlığı ve tse onaylıdır. Ayrıca tüm gözlüklerimizin 2 yıl garantili olduğunu hatırlatmak isteriz. Sosyal güvenlik kurumuyla anlaşmalı olan şifa optik tüm resmi ve özel gözlük reçetlerinide yapmaktadır. Tüm Denizli halkımızı mağazalarımıza bekleriz.

Adreslerimiz : Doktorlar Caddesi İnceler İş Merkezi No:22 Merkezefendi / DENİZLİ

Merkezefendi mah.438 sokak no.5 AKADEMİ GÖZ HASTANESİ yanı DENİZLİ

Telefon :0 258 261 22 42—265 09 77—263 51 97

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.