Sarayköy-Güney-TAVAS-KALE | Denizli Online Haber | Denizli Haber

Sarayköy-Güney-TAVAS-KALE

FETÖ/PDY kapsamında başlatılan kamu kurum ve kuruluşlardaki operasyonlar ilçelerde de devam ediyor.

FETÖ/PDY kapsamında başlatılan kamu kurum ve kuruluşlardaki operasyonlar ilçelerde de devam ediyor. Tavas ve Güney İlçe Emniyet Amirleri açığa alındı, Tavas’ta 3 polis, 41 öğretmen ve 2 imam, Kale’de 40’ın üzerinde öğretmen, Sarayköy’de biri komiser iki polis ile iki emniyette sivil memur, 8’de öğretmen açığa alındı.

KALE’DE OPERASYONLAR ESNAFA SIÇRADI

Kale’de devam eden operasyonlar kapsamında Komiser Yardımcısı Raşit Ateş açığa alındı. 40’ın üzerinde öğretmenin de açığa alındığı operasyonlar Kale’de esnafa da sıçradı. 5 esnafın gözaltına alındığı öne sürüldü.

TAVAS

Tavas’ta operasyonlar kapsamında İlçe Emniyet Müdürü Mevlüt Çetin ile 3 polis, 42 öğretmen ve 2 imam açığa alındı.

Güney

Güney İlçe Emniyet Amiri Bahri Söylemek ise, FETÖ terör örgütü mensubu iddiasıyla gözaltına alındı. Güney Belediyesinin resmi web sitesinden yapılan açıklamada 1 yıl önce ilçede göreve başlayan Güney İlçe Emniyet Amiri Bahri Söylemez’in gece saat 03.00 sularında FETÖ terör örgütü mensubu şüphelisi olarak gözaltına alındığı duyuruldu.

Sarayköy

Operasyonlar kapsamında Sarayköy’de ise 1 komiser ve 1 polis olmak üzere 2 ilçe emniyet müdürlüğü personeli ile 8 öğretmenin açığa alındığı belirtildi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.