Samsung EVO Plus 256 GB Hafıza Kartı Duyuruldu

Samsung EVO Plus 256 GB Hafıza Kartı Duyuruldu

Samsung EVO Plus 256 GB Hafıza Kartı Duyuruldu

Samsung EVO Plus 256 GB Hafıza Kartı Duyuruldu : Çok değil bundan sadece birkaç yıl önce 4GB hafıza kartlarına şapka çıkartırken her yıl artan verilerden dolayı kullanıcıların depolama tarafında büyük sorunlar yaşadığına şahit oluyoruz. Samsung EVO Plus 256 GB Hafıza Kartı ile tüm bu sorunların üstesinden gelecek gibi görünüyor.

Bu kapasitede hafıza kartlarının telefonlar için yapıldığını söylemek pek doğru olmayacak zira bu ürünlerin 360 derece video çeken kameralar ya da 4K video çekimi yapan dronlar için geliştirildiğini belirtelim. Cep telefonlarında da rahatlıkla kullanılabilecek Evo Plus serisi hafıza kartlarının performansları ise sektörün standartlarını belirler nitelikte.

 

EVO Plus Hafıza Kartlarının Okuma ve Yazma Ne Kadar?

Samsung’un geliştirdiği V-NAND teknolojisi ile Samsung EVO Plus 256 GB Hafıza Kartı 95 MB Okuma 90 MB yazma hızlarına ulaşabiliyor. Bu da zaten hali hazırda kullanılan Micro SD kartların en yüksek okuma ve yazma hızları.

EVO Plus Garanti Süresi ile Şaşırtacak!

Samsung EVO Plus hafıza kartları 10 yıllık garanti süresiyle de beğenimizi kazandı. Hafıza kartının en önemli özelliği su geçirmez bir yapıya sahip olması. Manyetik alan ve ısıl koruma sayesinde hafıza kartınızı güven içinde yıllarca kullanabileceksiniz.

Samsung EVO Plus 256 GB Hafıza Kartı teknik özellikleri ise şöyle; 256 GB içerik depolama alanı 55.200 adede kadar fotoğraf 12 saate kadar 4K UHD video 33 saate kadar full HD video 46 saate kadar HD video 23.500 adede kadar MP3 dosyası/şarkı Suya dayanıklı (IEC 0529, IPX7) Isıya dayanıklı X-ışınına dayanıklı Manyetik alana dayanıklı

Fiyat tarafında henüz açıklanan resmi bir rakam yok ama giriş seviyesi 256 GB SSD fiyatına bu kartın satılacağını söylemek pekte yanlış olmayacaktır! denizli haber online

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.