Rio Olimpiyatları’nın havluları Denizli’den

Rio Olimpiyatları'nın havluları Denizli'den

Denizli’de üretilecek havlular, 2016 Rio Olimpiyatları’nda ‘TurkishTowels’ ile ‘Made by Denizli’ isimleriyle yer alacak.

Brezilya’da yapılacak 2016 Rio Olimpiyatlarında mücadele edecek 200 milli sporcu, teknik adam ve idarecilerin havluları Denizli’de üretilecek.

Türkiye İhracatçılar Meclisi ile Denizli İhracatçılar Biriliği işbirliğiyle hazırlanan havlular, 5-21 Ağustos’ta düzenlenecek 2016 Rio Olimpiyatları’nda ‘TurkishTowels’ ile ‘Made by Denizli’ isimleriyle yer alacak.
Twitter’da 3 yılın en yavaş gelir artışı
Twitter’da 3 yılın en yavaş gelir artışı
2023 ihracat hedefleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürerek, ülke ve ürün tanıtımına katkı sağlamayı hedeflediklerini belirten Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocaserte, bunu ileriye götürecek çalışmaları sürdürdüklerini söyledi.

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert, “Daha önce de Dünya Kupası, Avrupa Şampiyonaları gibi birçok uluslararası etkinlikte kullanılması için havlu üretim yaptık. Denizli havlusunun dünya çapındaki bilinirliği ve kalitesini bir kere daha tescilleniyor. DENİB, Denizli ürünlerini dünya pazarına tanıtma faaliyetlerinin arttırmaya devam edecek. Olimpiyatlar 100’ün üzerinde ülkeden, on binlerce sporcuyu, basın mensubunu ve milyonlarca seyirciyi bir araya getiriyor. Bu tür organizasyonlar, ülke tanıtımı için çok önemli fırsatlar oluşturuyor” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.