Rent a car da erken rezervasyon fırsatları hep var !

Araba kiralarken bunlara dikkat

Rent a car da erken rezervasyon fırsatları hep var 

Rent a car da erken rezervasyon fırsatları hep var ! Takip edin, Teklif Alın! Mutlaka başka sitelerle, başka araçlarla karşılaştırma yapın. Güvenilir olamayan siteler ile fiyat karşılaştırması yapmayın. Mutlaka rent a car firmasının bilgilerine erişim sağlayın.

Seçeceğiniz aracın yakıtına, kilometre sınırlamasına dikkat edin. Mail ile siteden teklif alın, aracı en az 1 hafta takip edin. Site güncel mi , fiyatı değişiyor mu ? Diğer araçların fiyatları artıyor mu ? Bu siteden kiralama yapan müşterileri araştırın. Sosyal medya hesaplarını takip edin. Bazı siteler sosyal medya üzerinden promosyon kodu dağıtabiliyor.

Oto kiralama da Sigortalara dikkat!

Hangisi daha iyi ? LCF, Mini Hasar, Full koruma paketi! Tüm araçlar rent a car  mert oto kiralama denizli kaskolu da olsa; kasko lastik, cam, far gibi küçük hasarları karşılamaz. Bunun için LCF sigortası alabilirsiniz. Günlük 10 TL’den satılmaktadır.
Ayrıca provizyon bedelinin altında kalan tutarlar müşterinin sorumluluğundadır, buda Mini hasar sigortası olarak satılmaktadır. Günlük 10TL’den satılmaktadır.
Full koruma paketi ise tüm olabilecek durumları içermektedir. Ve araç sınıfına göre Günlük 10 TL’den başlayan fiyatlardan satılmaktadır.
Sigortaları satın alıp almamak size kalmış, Ama sadece LCF ve ya mini hasar sigortası almak yerine full koruma paketi almak daha mantıklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.