Paykasa Kart Kullanıcıya Nasıl Teslim Edilir?

 

Paykasa kart internet üzerinden işlemlerde güvenilir ve hızlı olması nedeni ile Dünya genelinde 20 milyona yakın kullanıcısı bulunmaktadır. Bu kadar kullanıcısının olması da internet üzerinden işlem tapanların bu kart ile ilgili birçok konuyu merak etmelerine neden olmaktadır. Bu konulardan birisi de kartın kullanıcıya nasıl teslim edileceğidir. Paykasa internet üzerinden işlemlerin pin kodu ile yapılmasını sağlayan digital bir karttır. Yani elle tutulamaz gözle görülemez. Bu nedenle paykasa kart talep edilidğinde kullanıcıya kart değil 16 haneli pin kodu verilir. Bu pin kodu kullanıcıya ise skype, SMS veya canlı destek birimi aracılığı ile bildirilir. Paykasa kart internet üzerinde yaptığı işlemlerde hızlı olduğu gibi pin kodu gönderimi konusunda da hızı ile müşterileri memnun etmeyi başarmıştır.

Paykasa Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

Paykasa web adresi içinde paykasa satın al tuşuna tıklayıp gerekli kişisel bilgiler girildikten sonra kart talebi siteye yollanır. Bu arada da paykasadan hesap numarası alınarak belirlenen kartın ücreti Türk lirası karşılığı hesaba yatırılır ve canlı destek biriminden paykasa yönetimine de bu durum bildiriler. Daha sonra kullanıcıya farklı yollardan biri 1 dakika içinde paykasa pin kodu ulaştırılır. Bu pin kodunun süresi de paykasa al işlemlerinden sonraki 1 yıldır.

Paykasa Kart Özellikleri

Paykasa kart işlemlerini 19 haneli pin kodu aracılığı ile gerçekleştirir. Bu pin kodu anahtar görevindedir. Yani hiçbir dış etkenin kullanıcı bilgilerine ulaşmasına izin vermez. Paykasa kart işlemlerin hızlı ve güvenilir sekil yapılmasını sağlar. Paykasa kredi kartları gibi kişiye bağlı değildir. Farklı kişiler içinde nakit bulunduğu sürece kullanılır. Bu durumda kullanıcı bilgilerinin 3. kişiye geçmesini engeller. Ayrıca paykasa kullanıcılarının yaptıkları hiçbir işlemde hesaplarından kesinti yaparak bir sonraki ay sürprize uğratmazlar.

https://www.hızlıpaykasa.com

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.