Pamukkale’den Gençlere Dev Bir Hizmet

Pamukkale’den Gençlere Dev Bir Hizmet

Pamukkale’den Gençlere Dev Bir Hizmet

Pamukkale’den Gençlere Dev Bir Hizmet Daha Pamukkale Belediyesi, Mehmetçik Mahallesi’nde Lütfi Ege Ortaokulu bahçesinde ‘Öğrenciler, gençler ve vatandaşlar spor yapsın’ diye başlattığı halı saha yatırımını tamamlayarak törenle hizmete açtı.

Pamukkale’den Gençlere Dev Bir Hizmet

Pamukkale’den Gençlere Dev Bir Hizmet

Pamukkale Belediyesi, ilçenin dört bir tarafında devam eden yatırım atağını sürdürüyor. Pamukkale belediyesi, ilçede spor alanlarını artırma noktasında da halı saha, kompleks spor tesisleri inşa ederek, çocukların, gençlerin, vatandaşların hizmetine sunuyor. Birçok noktada halı saha yapımları tamamlayan Pamukkale Belediyesi, kısa zaman içinde Uzunpınarve Akhan Mahallesi ile Kuşpınar Mahallesi Saadet Erioğlu İlkokulu bahçesinde halı sahadan basketbola, voleyboldan oyun alanı ve izleyici tribününe kadar birçok branşta sporun yapıldığı komplekslerini ilçeye kazandırmıştı.

MEHMETÇİK’TE HALI SAHAYA KAVUŞTU

“Gençler, öğrenciler spor yapsın” diye son olarak Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in talimatıyla Mehmetçik Mahallesi’nde Lütfi Ege Ortaokulu bahçesinde yapılan halı saha da tamamlanarak törenle hizmete açıldı.

Törene Denizli AK Parti Milletvekilleri Şahin Tin, Cahit Özkan, Pamukkale Kaymakam Vekili Şükrü Görücü, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, AK Parti Denizli Kadın Kolları Başkanı Aynur Akdemir, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Hasan Aracı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcıları Selim Arkan, Adnan Kaya, Veli Demir ve Türkay Gözlükaya, Pamukkale Belediye Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları, öğrenciler, veliler ve mahalle sakinleri katıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Gürlesin’in ilçede eğitime tam destek verdiğini belirten Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan, “Eğitime, okullarımıza büyük destek sağlayan Pamukkale Belediye Başkanımız bugün olduğu gibi önemli spor tesislerini de öğrencilerimizin kullanımına sunuyor.Kendisine eğitime sağladığı tüm desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

“GENÇLERİMİZ GELECEĞİMİZ”

İlçede bir bir yatırımları halkın hizmetine sunmaya devam ettiklerini ve bugünde önemli bir yatırımın açılışını yapmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Gürlesin ise şunları söyledi, “Sağlıklı yaşamın anahtarı olan sporu ilçemizde özendirmek için, çocuklarımızın, gençlerimizin ve vatandaşlarımızın spor yapmalarına olanak tanıyacak spor tesislerinin bir bir yatırımını gerçekleştiriyoruz.

Dev tesislerin yanında onlarca halı sahayı da ilçemize kazandırdık More hints. Lütfi Ege Ortaokulu bahçesinde ‘Öğrencilerimiz, gençlerimiz ve vatandaşlarımız spor yapsın’ diye halı saha yatırımını tamamlayarak törenle hizmete açıyoruz. Burada spor yapacak başta öğrencilerimize, gençlerimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Güçlü Türkiye’mizin teminatı olan çocuklarımız, gençlerimiz spor yaparak sağlıklı yaşamla geleceklerini aydınlatacak. Sporcularımız buradan yetişecek. Biz ilçemizde uygun olan her okulun bahçesinde böyle yatırımları yapmaya devam edeceğiz.”

“PAMUKKALE’YE YATIRIM SÜRECEK”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin’de, Başkan Hüseyin Gürlesin’in ilçede yaptığı çalışmalardan övgüyle bahsederek, Mehmetçik Mahallesinde tamamlanarak halkın hizmetine sunulan böylesi muhteşem bir spor tesisinin bölgeye hayırlı olmasını diledi. Tin, çocuklara, gençlere bu tesisleri kullanma çağrısında bulunarak, sağlıklı yaşam için her daim spor yapmalarını istedi. Başkan Gürlesin’in Pamukkale İlçesi’nde her alanda önemli yatırımları hayata geçirdiğini, bölgede ciddi bir değişimin yaşandığını belirten AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan ise, “Bu güzel tesisin açılışında yer almaktan mutluluk duyuyorum. Bizim dönemimizde böylesi spor tesisleri yoktu. Öğrencilerimiz, gençlerimiz şimdi çok şanslılar.

Pamukkale İlçemizde Başkanımız böylesi ciddi spor tesisleri yatırımlarıyla, sizlerin yanında olduğunu gösteriyor. Kendisini kutluyorum” dedi. Pamukkale İlçesinde birçok noktada spor tesisleri yatırımı yapılarak hizmete açıldığına vurgu yapan Pamukkale Kaymakam Vekili Şükrü Görücü’de, “Çocuklarımızın yüzlerine bakıyorum, hepsi sevinçli, mutlu. Belediye Başkanımızın ve ona destek veren Belediye Meclisi Üyelerimizin, yardımcılarının bütün fedakarlıklarla okullarımıza kazandırdığı, sosyal tesisler, yarının geleceği olan sevgili çocuklarımızın öncelikli olarak mutlu olmasına hizmet etsin. Onları vatanına, milletine, bayrağına bağlı ve onu koruyan gençler ve nesiller yetiştirmeye imkan tanısın” dedi.

ÖĞRENCİLERLE KOMPLEKSİN TADINI ÇIKARDILAR

Konuşmaların ardından spor kompleksi, kurdelenin kesilmesiyle törenle hizmete açıldı. Başkan Gürlesin, protokol üyeleriyle birlikte öğrencilerle halı sahada top oynayarak, onların heyecanlarına ortak oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.