Özel Günler İçin Hediye ve Parti Malzemeleri

Parti Malzemeleri

Özel Günler İçin Hediye ve Parti Malzemeleri

Özel Günler İçin Hediye ve Parti Malzemeleri Özel günler genelde evlendiğiniz, nişanlandığınız ya da bebeğinizin doğduğu gibi sizin için son derece güzel anlamlar taşıyan anlardır.

Özel günler genelde evlendiğiniz, nişanlandığınız ya da bebeğinizin doğduğu gibi sizin için son derece güzel anlamlar taşıyan anlardır. Bu anları daha da ölümsüzleştirmek istediğinizde mutlaka bu günlere özel olarak hazırlanan küçük objeler sizin için büyük bir manevi değer taşımaktadır. Bu objeler ne kadar güzel olursa insanların akıllarında da o kadar kalıcı bir yer edinecektir.

Nikâh ve Şebek Şekeri

Nikâh şekeri ya da bebek şekeri gibi konularda çok güzel tasarımların bulunması özellikle hanımları son derece cezbetmektedir. Bebek şekeri genelde bebek doğduğunda bebek görmeye gelen misafirlere sunulmaktadır. Lavanta Kesesi Bebek doğumu kutlamalarında ya da nişan törenlerinde dağıtılan lavanta keseleri son derece şirin olmakla birlikte sizin en güzel günlerinizin güzel bir nişanesi olacaktır. Bu güzel nesneyi istediğiniz şekillerde tasarlattırma şansınız bulunmaktadır. Bir nikâh şekeri kadar güzel olan ürünler özel günlerine güzel bir anlam katacaktır.

Söz ve Nişan Tepsisi

Söz ve Nişan Tepsisi Söz ve nişanda kullanılan tepsiler son derece önemlidir. Bu konuda son derece güzel bir tasarımlar bulunan tepsilerde daha çok dantellerden kurdelelerden süslenmiş tepsiler daha çok tercih edilmektedir. Bu güzel tepsiler çeyiz içerisinde de yıllarca saklanmaktadır.

Gelin Buketi

Gelin çiçeği bir düğünün en önemli ayrıntısıdır. Genelde gelin olacak hanımlar gelin çiçeği tasarımını yıllarca saklayabilecekleri ya da evlerinin bir köşesinde kullanabilecekleri şekilde tasarlattırmaktadırlar.

Parti Paketi

Parti malzemeleri ürünlerinin bir arada sunulduğu paketlerde genelde bir partide ihtiyacınız olabilecek birçok ürün bulunmaktadır. Bir parti paketi satın aldığınızda parti malzemeleri yanında birçok parti hizmeti de satın almış olabilmektesiniz.

Kokulu Taş

Kokulu taşlar genelde şirin şeffaf tüllerin içerisinde güzel kokular eşliğinde davetlilere ikram edilmektedir. Partilerde oldukça güzel bir jest gibi sunulan bu taşlar evlerde bir anı olarak saklanılmaya da son derece müsaittir. Bu özel günlerinizde ihtiyacınız olan tüm düğün ve parti malzemeleri www.beyazkurdele.com adresinden sipariş edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.