OTOSTOP YAPARKEN YAKALANDILAR!

OTOSTOP YAPARKEN YAKALANDILAR!

Marmaris’te Erdoğan’ın kaldığı otele saldıran suikastçi askerlerden 7’si yakalandı

Marmaris’te Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın kaldığı otele saldıran, FETÖ’nün suikast timindeki askerlerden 7’si yakalandı. Yakalanan isimler arasında Çiğli imamı Zekeriya Kuzu da bulunuyor
Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde, darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan’ın kalıp, ayrıldığı otele saldırıda bulunan ve iki polisi şehit ederek kaçan FETÖ/PDY terör örgütü üyeleri darbeci, suikastçi askerlerden Binbaşı Taner Berber ile astsubaylar İlyas Yaşar ve Gökhan Güçlü yol kontrolü sırasında Çetibeli mevkiinde yakalandı. Firari 4 darbeci, suikastçı asker de Habertürk’ün canlı yayındayken yakalandı. Yakalananların menfezde alınan ifadesi ile birlikte firari 10 kişinin daha yerinin belirlendiği bildirildi.


OTOSTOP YAPARKEN YAKALANDILAR!

Darbeci suikastçi timden 7 askerin otostop yaparken, devriye gezen jandarma ekipleri tarafından fark edildiği öğrenildi. Darbeci askerlerden 3’ü jandarma tarafından yakalanırken, 4 darbeci suikastçi askerin ormanlık alana doğru kaçtıkları bildirildi. Kaçan darbeci askerleri yakalamak için ormanlık alanda başlatılan operasyon havadan ve karadan yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.