Oto Lastik Modelleri ve Fiyatları | www.artvinticaret.com

 

Oto lastik modelleri konusunda geniş ürün yelpazesi ile her araca uygun yazlık, kışlık, mevsimlik oto lastik satışı yapan firmamız, online alışverişe imkan sağlıyor. Tüm lastik modelleri ve fiyatları için doğru adres www.artvinticaret.com

Oto Lastik Alırken Dikkat Edin!

Otomobiller günümüzde insanların vazgeçilmezi olmaktadır. Araçların bu kadar çok tercih ediliyor olması oto lastik sektörünün de büyük gelişmeler kaydetmesine sebebiyet vermektedir. Her geçen gün yeni marka ve modelde lastikler piyasaya sürülmektedir. Birçok markanın olduğu sektörde kaliteli ürünler almak önem taşımaktadır. Kaliteli ürünlere ek olarak mevsimine göre en uygun lastiği seçmek de gerekli ve önemlidir. Yanlış seçimlerin yapılması ve marka olarak bilinmemiş, yanlış markaların seçilmesi maddi anlamda büyük sıkıntılara yol açabilmektedir. Bunun önüne geçmek için Pirelli, Petlas, Lassa, Michelin gibi ünlü markaların tercih edilmesi ve mevsime en uygun lastiği seçilmesi gerekiyor.

Yazlık Oto Lastik Neden Önemlidir?

Yazlık lastikler daha az diş yapısına sahip olmaları ile dikkatleri çekiyor. Sıcak yaz aylarında en iyi yol tutuşunu sağlamak için bu lastiklerin tercih edilmesi önem taşıyor. Buna ek olarak kış lastikleri sürtünme artırıcı özellikler gösterdiği için yaz aylarında kullanıldığında yakıt sarfiyatını artırabiliyor. Tüm bunların önüne geçmek ve kaliteli bir yol tutuşuna ek olarak yakıta fazla paralar ödememek için mevsimine göre lastik seçilmesi büyük önem taşıyor.

Oto Lastik Fiyatları Ne Kadar?

Lastik fiyatları çok geniş bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Genel anlamda incelendiğinde oto lastik fiyatları 100 TL gibi rakamlar ile başlayabildiği gibi 500-600 TL gibi rakamlara kadar çıkabiliyor. İstenilen markaya göre fiyat artabiliyor. Ayrıca lastik türüne göre de fiyat artıyor. Genel olarak dört mevsim lastikler, mevsimlik lastiklerden daha pahalı oluyor. 200 TL’ye alınabilecek bir yaz lastiği bulunabilirken dört mevsim lastikler 400-500 TL gibi fiyatlara alınabiliyor. Fakat dört mevsim lastikler sayesinde lastik değişim derdi de ortadan kalkıyor. Kışın soğuk hava şartlarına göre yazın ise sıcak hava şartlarına göre en iyi uyumu sağlayan bu lastik türleri insanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Daha az fiyatlar ödemek isteyenler ise çıkma olarak tabir edilen lastik türlerini tercih edebiliyor.

En Uygun Oto Lastik Fiyatları Burada!

En iyi fiyat garantisini sunan Artvin Ticaret ile oto lastiği almak artık daha kolay bir hal alıyor. Birçok ürün çeşidine ek olarak her ebatta lastik de bu firmanın web sitesinde satışa sunuluyor. Uygun fiyatlara ek olarak kargo ücreti de ödenmeyen alımlarda kullanıcılar büyük avantajlar sağlıyor. Daha detaylı bilgi almak ve ürünleri incelemek için www.artvinticaret.com adresinin ziyaret edilmesi gerekiyor. Marka üzerine araştırma yapanların marka butonuna tıklayarak tüm markalara ulaşması mümkün oluyor. Ayrıca sıralama ölçütlerinden sıralama yapılarak fiyatı en düşük ürün de bulunabiliyor. Buna ek olarak Artvin Ticaret ücretsiz montaj imkânı sunuyor. Araç ile servise gidildiği takdirde lastikler takılarak balans işlemleri de gerçekleştiriliyor. Bu sayede zamandan ve paradan büyük tasarruflar elde ediliyor. Son olarak 1 yıl garantili olan bu ürünler ile sorun yaşamak imkânsız oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.