DENİZLİ OTO KİRALAMA SAATLERİ

Araba kiralarken bunlara dikkat

DENİZLİ OTO KİRALAMA SAATLERİ

Tüm Denizli rent a car sistemi 24 saat için 1 günlük kiralama ücreti talep etmektedir. 24 saati aştığınız taktirde +1 gün ilave kiralama ücreti talep eder. Bazı sistemler 1 saat, 2 saat gibi size ek zaman tanıyabilir. Örnek vermek gerekirse;
Araç alış saatiniz : 12:00 iken araç dönüş saatiniz 14:00 olduğu taktirde kiraladığınız günün üzerine +1 gün daha ilave edebilir.
Bu durumda sistemin size tanıdığı ek zamana göre hareket etmeniz fayda var, Vivi rent a car olarak 2 saate kadar izin veriyoruz ama diğer siteler izin vermez.
Aracı 1 saat daha erken teslim ederek +1 günlük kiralama ücretinden kurtulabilirsiniz.

 Bir şehirden alıp, kiralanan arabayı başka bir şehire bırakmak pahalı

Aracı istanbul’dan alıp Denizli’ye mi bırakmak istiyorsunuz, çoğu firma 2 şehir arasındaki kilometre farkını 1 TL ile çarpmaktadır. 700 KM mesafe varsa +700TL drop ücreti – tek yön ücreti talep etmesi demek.
Bu durumda tavsiyemiz uçakla Denizli’ye gidin ve indiğinizde araç kiralama işleminizi yapın. Geze geze gideceğiniz, ailecek gideceğiz diyorsanız tek yön ücreti olmayan firmaları araştırın, bırakabiliyorsanız mutlaka aldığınız şehre geri iade edin.

Oto kiralama da Teslimat ücretlerine dikkat!

Havalimanları ve ofisleri tercih edin! Denizli Araç Kiralama ofisinden gidip almazsanız firmalar ekstra araç kiralama  fiyatı üzerinde teslimat ücreti koyabilir. Bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız aracı kiralama ofisi olarak seçip, daha sonra istediğiniz bölge yi seçerek tekrar arama yapın. Teslimat ücreti almıyorlarsa fiyatlarda değişkenlik olmayacaktır. mert oto kiralama denizli

Neredeyse bütün rent a car firmaları bulunduğu bölgedeki havalimanlarına ücretsiz teslimat yapmaktadır. Arama yaparken havalimanı seçerek araştırma yapmanızda fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.