MİTİNG ALANI DEĞİL | Denizli Online Haber | Denizli Haber

MİTİNG ALANI DEĞİL

Parti Bayrakları Altında Oto Pazarı

Acıpayam Açık Oto Pazarında asılan parti bayrakları çeşitli kesimlerin tepkisini çekti.

Haziran ayı başında kurulmaya başlayan Acıpayam Açık Oto Pazarında asılan AK Parti bayrakları alış satış yapacak olan vatandaşlar ile bazı esnafların tepkisini çektiği belirtildi.

YAKIŞMADI
Halka açık bir pazarda parti propagandası yapıldığını iddia eden CHP Acıpayam İlçe Başkan Yardımcısı Rüştü Korkmaz “Oto pazarı tüm vatandaşlara açık olan bir yer. Yeni yeni canlanmaya başlayan oto pazarına böyle bir girişimde bulunmak çok yanlış bir hareket. Alış-satış yapılacak olan bir pazara parti bayrakları ile donatmak hiç etik olmadı. Bu durum bir çok vatandaşı üzmüştür. Keşke olmasaydı” dedi.

TEPKİ ÇEKTİ
Bazı vatandaşlar açık oto pazarında asılan parti bayraklarından dolayı alış-satış için gelmediklerini ifade ederken, geçtiğimiz haftalara oranla araç ve vatandaş katılımında büyük düşüş gözlendi.

Öte yandan bazı gençlerde “ülkemizde her gün şehit haberleri alıyoruz” diyerek oto pazarına asılan parti bayraklarına protesto ettiler ve resim çektirdiler.

Parti bayrakları, bugün AK Parti ve Acıpayam Belediyesinin ortaklaşa tertip edeceği iftar yemeği için asıldığı belirtildi.

 MİTİNG ALANI DEĞİL
MİTİNG ALANI DEĞİL

KAYNAK: Acıpayam Gazetesi.com

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.