Midyat Emniyet Müdürlüğü'ne bomba yüklü araçla saldırı | Denizli Online Haber | Denizli Haber

Midyat Emniyet Müdürlüğü’ne bomba yüklü araçla saldırı

Son Dakika Haberleri: Midyat Emniyet Müdürlüğü’ne bomba yüklü araçla saldırı
Son dakika haberleri Mardin’in Midyat ilçesinden geldi. Mardin’in Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bomba yüklü araçla saldırı düzenlendi. PKK’lı teröristlerce düzenlenen saldırıda çok sayıda kişi yaralandı. Saldırı sonrası çatışma çıktı. İşte Mardin’den gelen son dakika haberleri ve gelişmeleri..

https://youtu.be/I079FT59PAQ

https://youtu.be/8I-vXRAVUJs

https://youtu.be/HtxQOfAs_P8

Son Dakika Haberleri: Mardin’in Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde bombalı araçla saldırı düzenlendi. Bomba yüklü aracı patlatan teröristlerle güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı.Yaralıların olduğu bölgeye çok sayıda ambulans gönderildi.

Edinilen ilk bilgilere göre, Bahçelievler Mahallesi Nusaybin Caddesi’ndeki Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bombalı araçla saldırı düzenlendi.

ÇOK SAYIDA YARALI VAR

Lojmanların da olduğu müdürlük önünde bomba büyük bir gürültü ile patladı. AA saldırıda çok sayıda yaralının olduğunu bildirdi. Yaralıların olduğu bölgeye çok sayıda ambulans sevk edildi. Yaralananlar, ambulanslarla hastanelere kaldırılıyor. Patlamanın şiddetiyle çok sayıda binada büyük hasar oluştu.

ÇATIŞMA ÇIKTI

Patlama sonrası teröristlerle güvenlik güçleri arasında çatışma çıkarken, ilçeye Mardin’den takviye birlikler sevkedildi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.