Merkezefendi Belediyesi'nden Dünya Yetimler Gününde İftar | Denizli Online Haber | Denizli Haber

Merkezefendi Belediyesi’nden Dünya Yetimler Gününde İftar

  Merkezefendi Belediyesi, ‘Dünya Yetimler Günü’ vesilesiyle öksüz, kimsesiz ve yetim çocuklara yönelik iftar programı düzenledi.

Beyaz İnci Düğün Salonu’ndaki 200 kişilik iftar programına Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Başkan Yardımcıları Hasan Kılıç, Yusuf Görgüç, Fatih Işık, Ayhan Mazıoğlu, Okul Meclisi Başkanları, ÖYKÜ (Öksüz, Yetim ve Kimsesizler Üzülmesin) projesi kapsamındaki kimsesiz ve yetim çocuklar katıldı.  Programda masaları tek tek dolaşan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu eşi Hacer Subaşıoğlu ile birlikte çocuklarla bir süre sohbet etti. Çocuklarında yakın ilgi gösterdiği Subaşıoğlu ailesi, çocuklarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Düzenlenen etkinlikte konuşan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Kardeşlerimizlebir bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah (C.C) bizi kardeş kıldı. Tüm yetimler bizim kardelşrimizdir. Onların dertleri, sıkıntıları da bizim dertlerimiz ve sıkıntılarımızdır. Her zaman yanlarında olacağız” dedi.

Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü de düzenlenen etkinlik nedeniyle Başkan Muhammet Subaşıoğlu’na teşekkür etti.

İftar yemek progrımının ardından yapılan toplu duanın ardından; çocuklara balon, pamuk şeker  ve küçük ikramlarda bulunuldu.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.