MAHALLELİ SOPA İLE HIRSIZ AVINDA | Denizli Online Haber | Denizli Haber

MAHALLELİ SOPA İLE HIRSIZ AVINDA

Denizli  Bağbaşı bölgesine dadanan hırsız veya hırsızlar mahalleliyi ayağa kaldırdı. Bir eve hırsız girdiği bilgisini alan mahalleli eline sopaları alarak hırsızı aramaya başladı.
Bağbaşı ve Zümrütevler Mahallesi ile Yavuz Sultan Selim Caddesi üzerinde ki evlere dadanan hırsız mahalle sakinlerine canlarından bezdirdi. İddiaya göre, önceden bu mahalleler de 7 eve giren hırsız, gece yarısı Yavuz Sultan Selim Caddesi üzerinde bir eve daha girince mahalleli ayaklandı. Yaşananlara öfkelenen özellikle mahallenin gençleri ellerinde sopalarla hırsızın peşine düştü. Son girdiği evden cep telefonu, bilgisayar ve ziynet eşyası çaldığı belirtildi. Hırsızın özellikle teravih namazı vakitlerini tercih ettiği mahalle sakinleri tarafından tespit edildi. Olay Emniyet Güçlerine haber verdi. Olay yerine gelen polis görgü tanıklarının ifadelerini aldıktan sonra hırsızı bulmak için soruşturma  başlattı.

EŞKALİ BENZEYEN 1 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI
Bağbaşı Mahallesi’ne dadanan hırsızı arama çalışmaları anında sonuç verdi ve görgü tanıklarının verdiği ifadelere göre eşkali benzeyen 1 kişi polis  tarafından gözaltına alındı. Polis evleri soyulan kişileri emniyete davet ederek ifadelerini aldı. Yakalanan şüphelinin tek başına mı yoksa yanında başka kişilerle mi hırsızlık yapmaya çıktığı araştırılıyor. Olayla ilgili olarak henüz Emniyet birimleri resmi bir açıklama yapmadı. Fakat ifadeye çağrılan mağdurlar emniyet güçlerinin yakaladığı şüphelinin mahalleye dadanan hırsız olduğunu söyledikleri iddialar arasında yer aldı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.