Kredi Notu öğrenme Akbank

Kredi Notu öğrenme Akbank

Kredi Notu öğrenme Akbank

Kredi Notu öğrenme Akbank : Bankaların ortak havuzundan alınan finansal bilgileriniz ile belirlenen kredi notu, bildiğiniz üzere Findeks.com adresinden sorgulanıyor. Yıllık kredi notu tablonuz, risk raporu gibi bilgiler ile birlikte bu adresten 8 TL karşılığında kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. İlk sorgulamanın ücretsiz olduğu Findeks adresinin dışında, bazı bankalar da müşterilerine ücretsiz kredi notu sorgulama seçeneği sunuyor. Bu seçeneklerden biri de Akbank kredi notu sorgulama yapabileceğiniz Direkt uygulaması.

Bankaların ortak havuzundan alınan finansal bilgileriniz ile belirlenen kredi notu, bildiğiniz üzere Findeks.com adresinden sorgulanıyor. Yıllık kredi notu tablonuz, risk raporu gibi bilgiler ile birlikte bu adresten 8 TL karşılığında kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. İlk sorgulamanın ücretsiz olduğu Findeksadresinin dışında, bazı bankalar da müşterilerine ücretsiz kredi notu öğrenme seçeneği sunuyor. Bu seçeneklerden biri de Akbank kredi notu öğrenme yapabileceğiniz Direkt uygulaması.

Akbank Direkt uygulaması ile  kredi notu öğrene

Akıllı telefonunuzun uygulama marketinden indireceğiniz Akbank Direkt uygulaması ile hem kredi notunuzu öğrenebilir hem de mevcut geliriniz ve finansal durumunuz ile ne kadara kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Akbank kredi notu öğrenme yapabileceğiniz Akbank Direkt ile kredi notunuzu öğrenmenin dışında, borçluluk durumunuz ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını da öğrenebilirsiniz. Kredi notunuzu öğrendikten sonra, ne kadar kredi çekebileceğinizi de yine aynı uygulama üzerinden pratik ve hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Böylece yüksek rakamlı bir kredi başvurusu yapmadan önce, alabileceğiniz kredi tutarını da öğrenmiş olursunuz.

Siz de henüz kredi notunuzu öğrenmediyseniz ya da Findeks kredi sorgulama yapmanıza rağmen, notu güncellemek için ödeme yapmak istemiyorsanız, Akbank kredi notu sorgulama ile en güncel notunuza ulaşabilirsiniz. Bankalardan alabileceğiniz kredi kartı ve kredi limitini de yine aynı uygulama üzerinden öğrenmeniz mümkün. Akbank Direkt uygulamasını Apple Store ve Google Play’den akıllı telefonunuza indirmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

Akbank Direkt Mobil uygulamasını indirin,

Başvuru ve Nakit İhtiyaçlarım menüsüne girin,
Menüdeki Risk Raporu (KKB) butonuna tıkladıktan sonra, Findeks kredi notu sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.