Kiralık Araç Sigorstasına Neler Dahildir

DENİZLİ-ARAÇ-KİRALAMA

Kiralık Araç Sigorstasına Neler Dahildir

Kiralık Araç Sigorstasına Neler Dahildir Oto kiralama işlemlerini yaparken en önemli konulardan biri, kiralanacak aracın sigortasıyla alakalı detaylardır.

Oto kiralama işlemlerini yaparken en önemli konulardan biri, kiralanacak aracın sigortasıyla alakalı detaylardır. Bu kapsamda firmalar tarafınca sunulan oto kiralama sigortalarına hangi detayların yer aldığını belirtmek gerekir. Kiralık araç sigortaları aslında firmalara göre değişkenlik göstermektedir. Ancak buna karşın belirli firmalar araç sigortası için muafiyet oranı belirlemektedir.

DENİZLİ-ARAÇ-KİRALAMA

Kiralık Araç Sigorstasına Neler Dahildir

Araç kiralama sigortası kapsamında başınıza gelmesi muhtemel kaza olaylarında polis raporu ya da tutanak tutulması halinde araçta ortaya çıkabilecek tüm hasar miktarı karşılanabiliyor. Bu sigorta ise, çalıntı durumunda yine gereken bütün yükümlülükler yerine getirilerek araç bedelinin firmalara iletilmesini sağlamaktadır. Böylece sizin herhangi bir şekilde ödeme yapma zorunluluğunuz da olmuyor.

Oto kiralama

Ayrıca oto kiralama sigortaları konusunda bilinmesi gereken en önemli ayrıntı, tutanak ve raporların son derece büyük bir önem taşıdığıdır. Gerekli olan tutanak ve raporlar olmadan herhangi bir şekilde kullanılamayacak sigortalar, sürücülerin kuralları ihmal etmesi, alkollü ya da ehliyetsiz araç kullanılması halinde de geçerliliğini kaybetmektedir. Ayrıca bu sigortaya ilave olarak satış işlemi tamamlanan ve firmalar tarafınca ‘süper teklif’ ya da ‘ufak paket’ şeklinde tanımlanan küçük kapsamlı hasar sigortaları da bazı firmalar dahilinde oto kiralama sigortalarının muafiyet oranından kurtarmaktadır. Söz konusu olan sigorta, muafiyet oranı bulunmayan oto kiralık sigortalarında da belirli bir miktara kadarki hasarlarda sizlerin herhangi bir ödemeye tabi tutulmamanızı sağlamaktadır.

Tüm bu bilgilerin beraberinde ufak kapsamlı hasar sigortalarını içeren ve bünyesinde ilave olarak araçla alakalı herhangi bir kaza olmaması halinde yolcu ve sürücülerin sağlık masrafları ve üçüncü bireylere verilmiş maddi zararların karşılanabilmesini içeren tam kasko ya da diğer bir tanımla komple kasko da daha fazla günlük ücretlere karşılık sizleri kaza olması halinde korumaktadır. Yani herhangi bir ücrete tabi tutulmamanızı sağlamaktadır.

Sizler de oto kiralama işlemlerini gerçekleştirmeniz durumunda bu gibi detaylara dikkat etmeli ve o doğrultuda hareket etmelisiniz. Bu kapsamda değerlendirebileceğiniz pek çok alternatif mevcut durumdadır. Sizler de bu alternatifleri değerlendirerek güvenilir ve profesyonel bir oto kiralama hizmeti elde edebilirsiniz. Üstelik uygun fiyat tekliflerini de bütçeniz doğrultusunda rahatlıkla değerlendirmeniz mümkün olacaktır.

daha detauylı bilgi için mertotokiralamadenizli.com alabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.