Kent Konseyi Bozkurt'ta | Denizli Online Haber | Denizli Haber

Kent Konseyi Bozkurt’ta

Kent Konseyi Bozkurt’ta

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi, Tanıtım Günleri kapsamında Bozkurt ilçesini ziyaret ederek Kent Konseyinin çalışma ve işleyişi hakkında bilgi verdi.
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi, Tanıtım Günleri kapsamında Bozkurt ilçesini ziyaret etti. Ziyarete Bozkurt Kaymakamı Adem Balkanlıoğlu, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, Gençlik Meclisi Başkanı Şeniz Yılmaz, Engelliler Meclisi Başkanı Sevil Güngör ve yürütme kurulu üyeleri katıldı. Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, Bozkurt Konferans Salonu’nda düzenlenen programda Kent Konseyi’nin işleyişi hakkında bilgi verdi. Kent konseylerinin gönüllülük esasına göre hizmet verdiğini ifade eden Özen, “Yaptığımız hizmetlerin herhangi bir ücreti olmamakla birlikte manevi haz bizim en büyük mutluluğumuz” dedi.

Kadınlara yönelik eğitimler

Kadın Meclisinin çalışmaları hakkında da bilgi veren Özen, “Kadın Meclisi olarak kadınlarımıza yönelik eğitimler, konferanslar ve ziyaretler düzenliyoruz. Bu çerçevede bir kaç kez Bozkurt ilçemizi ziyaret ederek özellikle cezaevinde kalan kadınlarımızla bir araya geldik” dedi. Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik ise, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi’nin yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür ederek, “Kent Konseyleri Kadın, Gençlik, Engelli ve Çocuk Meclisleri ile toplumun tamamını oluşturan katmanlar ile birlikte hizmet veriyor. Sizleri çok önemsiyoruz” diye konuştu.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.