İzmir Bayındır Emniyet Müdürlüğü'ne roketli saldırı | Denizli Online Haber | Denizli Haber

İzmir Bayındır Emniyet Müdürlüğü’ne roketli saldırı

İzmir Bayındır Emniyet Müdürlüğü’ne roketli saldırı
Bayındır’da teröristler tarafından yüksek bir kesimden roketatarlı saldırı düzenlendi. Roketlerden biri Devlet Hastanesi ve Emniyet Müdürlüğü arasındaki bölgeye düşerken, olayda can kaybı ya da yaralanan olmadı.

https://youtu.be/LwYPRjQIeyg

Bugün saat 23.55’te Bayındır’da “fotomaz” diye bilinen yüksek bir mevkiiden teröristler tarafından kent merkezine doğru roketatarlı saldırı yapıldı. İlk belirlemelere göre atılan 3 adet roket mermisinden biri karşılıklı olan Devlet Hastanesi ile Emniyet Müdürlüğü arasındaki yere düştü.

Saldırıda ölen ya da yaralanan olmadığı açıklandı. Olay yeri güvenlik çemberine alınırak, saldırganların yakalanması için geniş çaplı araştırma başlatıldı. Roketatarlı saldırının hedefinin Emniyet Müdürlüğü olduğu ihtimali üzerinde durulduğu öğrenildi.
Saldırının roketle değil, havan topuyla yapıldığı iddiaları da var.

BENZER SALDIRI ŞUBAT AYINDA DA DÜZENLENMİŞTİ
Bu arada geçen Şubat ayında da Kemalpaşa İlçesi’nde yine yüksek bir kesimden Jandarma Komutanlığı’na PKK’lı teröristler tarafından yine yüksek kesimden roketatarlı saldırı düzenlenmişti. Roket mermisi bir binanın duvarına isabet ederken süaldırıda ölen ya da yaralanan olmamıştı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.