iPhone 7'nin Tasarımı Sızdırıldımı? | Denizli Online Haber | Denizli Haber

iPhone 7’nin Tasarımı Sızdırıldımı?

iPhone 7’nin Tasarımı Sızdırıldımı?

iPhone 7’nin Tasarımı Sızdırıldımı? : Teknoloji dünyasının görüntü sızdırma ve dedikodu yayma çarkları her yıl azalmadan devam ediyor. Bir iPhone 7’nin tasarımı sızdırıldı haberi daha yayıldı. Görüntüleri de yayınlandı.

Ancak peşin olarak belirtmekte fayda var bu sızdırılan tasarım iPhone 7 ise Apple hayranlarının morali bozulabilir. Çünkü sızdırılan fotoğraflara bakılacak olursa, Phone 7, iPhone 6S ile neredeyse aynı boyutlarda olacak. Sızdırılan görseldeki prototip iPhone 7 ile mevcut model iPhone 6S arasında çok fazla tasarım değişikliği görülmüyor. Bu yeni görüntü Mart ayının sonlarında yayınlanan bir başka görüntüyü de çok andırıyor.

Yoksa iPhone 7’nin Tasarımı Sızdırılmış Olabilir mi?

iPhone 7’nin farkı ne?

Sızdırılan fotoğraftan anlaşılabileceği gibi, cihazdaki anten bantları tamamen kaldırılmış. Ayrıca bu bantların telefonun alt ve üst kısmına taşınmış olduğunu da görebiliyoruz. Bir başka değişiklik ise Apple’ın iPad Pro tabletiyle birlikte başlattığı USB Type-C Smart Connector bağlantı özelliği. Bu prototip ile bu özelliğin de telefonda olacağı net olarak görülebiliyor. Smart Connector ile iPhone 7’de veri aktarımı ve kablosuz şarj özelliklerinin olacağını böylece var sayabiliyoruz

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.