İftar buluşmaları Kayıhan ile devam etti | Denizli Online Haber | Denizli Haber

İftar buluşmaları Kayıhan ile devam etti

Ramazan ayında gelenekselleşen mahalle iftarları ile kent insanını buluşturan Denizli Büyükşehir Belediyesi bu kez gönül sofrasını Kayıhan Mahallesi’nde kurdu. Başkan Osman Zolan, “Denizlimiz için her zaman hizmetin en iyisini en güzelini yapma noktasında gayret göstereceğiz” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından her gün bir mahallede kurulan iftar sofrası Kayıhan Mahallesi ile devam etti. Ramazan ayının bereket, huzur ve sevincinin paylaşıldığı iftar programına katılan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, vatandaşlarla tek tek selamlaştı ve ramazanlarını tebrik etti. İftarın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Zolan, “Burada Hürriyet ve Kayıhan mahallelerimizden hemşehrilerim var. Çok güzel bir ortamda vatandaşlarımız bizi sevgiyle karşıladılar. Ben kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bizim aramızda gönülden gönüle giden bir bağ kuruldu. İnşallah daim olsun. Biz bu sevgiye layık olmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“Tüm bu yaşananlar Türk milletini yıldıramaz”

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda meydana gelen menfur terör saldırısıyla ilgili konuşan Başkan Zolan şunları söyledi: “İstanbul’da yapılan hain saldırı yüreğimizi dağladı. Bizi derinden üzdü. İnsafsızca, insanlığa sığmayan bu saldırının niçin yapıldığını bulmak çok zor değil. Türkiye’nin yükselişinden rahatsız olanlar; böyle taşeron çapulcular buluyor, o piyonlarla da bu katliamları gerçekleştiriyorlar. Maalesef üzgünüz. Vatandaşlarımız hayatlarını kaybetti. Mekanları cennet olsun. Geride kalanlara sabırlar, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Tüm bu yaşananlar Türk milletini yıldıramaz, Türk milletinin yürüdüğü yoldan saptıramaz. Biz inşallah birlik beraberlik içinde, kol kola ilerleyişimizi sürdüreceğiz. Önümüzdeki yıllarda Türkiyemizin daha güzel olduğu, artık kimsenin bu işlere cesaret edemediği günler görececeğiz. Bu maşaları elleriyle tutamayan ülkeler göreceğiz. O maşaları tutan o elleri o ülkeleri de inşallah dibinden söküp atacağız.”

“Mahallemizde ne ihtiyaç varsa yapılacak”

Başkan Osman Zolan, Kayıhan’da yapılan alt yapı çalışmalarının sürdüğünü belirterek, “Kayıhanımızın Cumhuriyet Mahallesi kısmında alt yapılar yapıldı. Ancak bazı yollarda bozukluklar var. İnşallah onları da toparlayacağız. Burada bir yüzme havuzu yapmıştık. Halkımıza sordum, gayet memnunlar. Mahallemizde alt yapı, üst yapı ve parkla ilgili ne ihtiyaç varsa yapılacak. Denizlimiz için her zaman hizmetin en iyisini en güzelini yapma noktasında gayret göstereceğiz” diye konuştu.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.