Hasır Tel – atiktel.com

 Hasır Tel,puntalı tel, panel çit ve dekor teli üretimi yapan Atiktel ; İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Atiktel yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2008 yılında kurulmuştur.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Atiktel, inşaat sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Atiktel, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla , gösterdiği üstün başarılarla Türkiyenin dört bir tarafından gelen dev kuruluşların arasından sıyrılarak üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır.

irmamız dünyadaki sektörel gelişmeleri yakından takip etmekte olup, istenen kalite standartlarında imalat yapmaktadır.

Atiktel, Türkiye ‘de kanıtlanmış tel üretim deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi Türkiye nin her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

www.atiktel.com

www.teldunyasi.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.