Güvenilir Paykasa Hesabını Nereden Alabilirim?

 

İnternet ortamında işlemlerini 16 haneli pin kodu aracılığı ile yaparak dolandırıcıların hesaba erişmesin engelleyen paykasa ne kadar güvenilir olduğunu piyasada uzun süre kalarak kanıtlamıştır. Ancak bu sanal kartı güvenilir olarak kullanmanın öncesinde de güvenilir olan satış noktalarından bu kartın alınması gerekir. Paykasa al başlığı bulunan birçok sitenin internet ortamında olması ve bazılarının kart fiyatlarını düşürmesi kullanıcıların kafasını karıştırabilir. Ancak fiyatı ne olursa olsun daha sonra daha büyük sorun yaşamamak için bu kartın kurumsal satış noktaları veya paykasa web adresi üzerinden alınması en doğru olanıdır. Ayrıca güvenilir olan bu noktalardan talep edilen kartlarda sistemsel olarak oluşan sorunlarda bu notalar müşteri hizmetleri ile kullanıcıların sorunlarını çözmektedir.

Paykasa Nasıl Alınır?

Para transferi işlemlerinde sorun yaşamamak isteyen ve detaylı bir araştırma sonucu paykasa kullanma kararı alan kullanıcılar basit birkaç aşamayı aşarak karta sahip olabilirler. Bu kullanıcıların öncelik kart talebinde bulunmak istedikleri siteye girerek hesap açmaları ve kart fiyatlarını incelemeleri gerekir. Daha sonra kart limitini belirleyen kullanıcı paykasa satın al dedikten sonra sitenin müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kart talebinde bulunmalıdır. Daha sonra site bu talebi inceleyerek kısa süre içinde kart yerine geçen 16 haneli pin kodunu kullanıcıya verecektir.

Paykasa Fiyatları

Paykasa güvenliğinden yararlanmak isteyen kullanıcılar için çeşitli fiyat aralıklarında kartlar bulunmaktadır. Maddi durumu iyi olan veya iyi olmayan her kullanıcının yaralanma imkan bulunan bu sanal kartı almak için kullanıcıların 10 euro ve 5000 euro arasında bir ödemeyi kartı alacakları siteye ödemeleri gerekir. İlk bakışta fazla gibi görünen bu fiyatlar kartın kesinlikle kullanıcılarını mağdur etmediği düşünülürse zararı oluşmadan önlediği için az bile sayılabilir.

https://www.paykasamerkezi.com/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.