GÜLENİN OĞLUYUM

GÜLENİN OĞLUYUM

GÜLENİN  OĞLUYUM

Fethullahçı Terör Örgütü’ne yakınlığı ile bilinen milli basketbolcu Enes Kanter’i ailesi evlatlıktan reddetti. Ailesinin kendisini evlatlıktan reddettiğini doğrulan Enes Kanter, “benim babam Fethullah Gülen’dir” dedi.

GÜLENİN  OĞLUYUM

GÜLENİNOĞLUYUM

Enes Kanter’i evlatlıktan reddettiğini açıklayan baba Mehmet Kanter, oğlunun kandırıldığını, hata yaptığını ve hatasından dönmediği için evlatlıktan reddettiğini açıkladı.

Mehmet Kanter yatığı açıklamada “Enes’in FETÖ terör örgütü tarafından hipnotize olduğunu ve kullanıldığını düşünüyoruz. İnsanlar yanlışlıklar yapabilir. Yanlıştan dönmenin erdem olduğunu defalarca söyledik ancak ikna edemedik. Ben babası ve bütün kanter aileleri olarak FETÖ tarafından yapılan çirkin darbeyi kınıyor ve lanetliyoruz. Enes’i başta ben babası ve Kanter aileleri evlatlıktan reddediyoruz. Bir an önce soy ismini değiştirmesini istiyoruz.

Başta Cumhurbaşkanımız ve Türk halkından böyle bir çocuğum olduğu için utanç duyarak özür diliyorum.” dedi.

Öte yandan FETÖ’cü Enes Kanter’in babası Mehmet Kanter, Medeniyet Üniversitesi öğretim görevlisiyken, geçtiğimiz günlerde açığa alınmış ve hakkında soruşturma başlatılmıştı.

Milli Basketbolcu Enes Kanter ailesinin kendisini evlatlıktan reddettiğini doğrulayarak Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.