Gitmek İçin Her Şeyi Yaptı | Denizli Online Haber | Denizli Haber

Gitmek İçin Her Şeyi Yaptı

Denizlispor’un ligde kalma mücadelesi verdiği sırada kendi sözleşmesini düşünen Leandrinho ilk krizini 1461 Trabzon maçı öncesinde çıkarmıştı.

Sezonun flaş isimlerinden biri olan Leandrinho yönetim ile masaya oturarak bir yıl daha devam eden sözleşmesini sürdürmek istememiş, sezon sonunda serbest kalmak istediğini yeşil siyahlı yöneticilere iletmişti. Yeşil siyahlı takımın kaderini belirleyecek maç öncesi kendi durumunu düşünen Leandrinho’nun bu tavrı daha sonra da devam etti.

Maç öncesi istediğini alamayan Leandirho’nun Trabzon maçından sonra sözleşme tadili istediği veboşa çıkma talebinde bulunduğu öğrenildi. Sezon sonuna kadar 36 bin dolar alacağı olan futbolcu ile yeşil siyahlı yöneticiler ilk kez 1461 Trabzon maçından önce bir araya geldi ve 12 bin dolarlık bir ödeme yaptı.

Gaziantep BBS maçı öncesi ise yeşil siyahlı kulüp ikinci bir şok yaşadı. Futbolcu kalan 24 bin dolarlık alacağı için yeşil siyahlı kulübe ihtar çekti.

  Gönderdiği ihtarda hesap numarası belirtmeyen futbolcuya karşı ihtar çekilerek hesap numarası istendi.

Bu sırada evini boşaltan, çocuklarını okuldan alan Leandrinho gitme hazırlıklarına başladı. Daha sonra yeşil siyahlı kulüp futbolcunun adına 24 bin lira havale etti. Futbolcunun havale edilen ücreti de almak istemediği iddia edildi.

Krizi aşan yeşil siyahlı kulüp Leandrinho’nun bonservisini bir yıl daha elinde tutuyor. Süper lig takımlarından teklif alan futbolcu ile özellikle Kayserispor’un yakından ilgilendiği belirtiliyor.

Başkan Mustafa Şavluk, “Ödemeyi yapıp krizi çözdük. Futbolcu bir yıl daha Denizlispor’un futbolcusudur. Talipler varsa değerlendirilir, gerekirse satılır. Teknik ekipten takımda kalması yönünde bir rapor gelirse ona göre davranırız” diye konuştu.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.