Facebookta kopyaladı, fuhuş pazarlığı yaptı. | Denizli Online Haber | Denizli Haber

Facebookta kopyaladı, fuhuş pazarlığı yaptı.

Denizli de sosyal paylaşım sitesi bulunan Nihal E. isminde bir cafe işletmecisi bayanın facebook sayfasını kopyalayan dolandırıcı,  Ezgi Gümüş adında bir sayfa açarak erkekler ile para pazarlığı yapmaya başladı. Nihal E ise   tesadüfen kendisine tanıyan bir arkadayşının uyarısı ve  devamında telefon ile kendisiyle birlikte olmak isteyenlerin  rahatsız etmesi sonucu olayı öğrendi. Yaşadıkları olay ve  bilgisi dışında gelişen olumsuzluk sebebiyle sinir krizi geçiren Nihal E. hastanede tedavi altına alındı.

Denizli de gazi bulvarına yakın Müftlük binası yanında  kendi halinde kafe işletmeciliği yapan Nihal E çevresinde sempatik ve girişkenliği, sosyal yaşamı ile tanınan bir hanımefendi olarak biliniyor. birçok gazetecinin de yakından tanıdığı Nihal E. nin internet facebook sayfasından kopya yapan Ezgi Gümüş isimli fake adres ile açılan farklı bir site son günlerde dolaşmaya başladı. Erkekler ile ücret karşılığı birlikte olmka tekliflerinin de yapıldığı sohbetlerde Ezgi Gümüş kısa sürede Denizli de tanındı. Nihal E. nin fotoğrafı ile  sörf yapan Ezgi Gümüş fake adresi sonunda Nihal E. nin kendisine kadar ulaştı.

Olayı öğrenen  Nihal E. ise   sinir krizleri geçirdi. Hastanede tedavi altına alındı.  Kendisine tanıyan arkadaşları ve internette ulaşabildiği her yeri şahıs hakkında şikayetci olmalarını istedi, kendisi de şikayetci oldu

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.