Eniştesini Başına Sopayla Vurarak Öldürdü | Denizli Online Haber | Denizli Haber

Eniştesini Başına Sopayla Vurarak Öldürdü

DENİZLİ’de, kendisine boşanma davası açıp babasının evine yerleşen eşiyle konuşmak için kayınpederinin evine giden Ekrem Batı, çıkan kavga sırasında kayınbiraderi Ramazan Batı’nın başına sopayla vurması sonucu hayatını kaybetti.

Olay, dün saat 19.00 sıralarında Gümüşler Mahallesi’nde meydana geldi. Uyuşturucu satmak suçundan yattığı cezaevinden geçen hafta tahliye olan 31 yaşındaki Ekrem Batı, kendisine boşanma davası açıp, baba evine dönen eşi 30 yaşındaki Emine Batı ile konuşmaya gitti. Burada Ekrem Batı ile aynı zamanda uzaktan da akrabası olan kayınpederi Süleyman Batı arasında tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Kavga sırasında tekstil işçisi Ramazan Batı da babasını darp eden eniştesi Ekrem Batı’nın başına sopayla vurdu. Aldığı darbeyle yere yığılan bir çocuk babası Ekrem Batı, ambulansla Denizli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınan Batı, doktorların müdahalesine rağmen beyin kanamasından yaşamını yitirdi.

Olayın ardından eniştesinin öldüğünden habersiz olan Ramazan Batı, polisi arayarak teslim oldu. Ramazan Batı, emniyetteki işlemlerinin ardından bugün sevk edildiği adliyede tutuklandı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.