Engelli Genci Döverk Burnunu Kırdı

Engelli Genci Döverk Burnunu Kırdı

Engelli Genci Döverk Burnunu Kırdı

Engelli Genci Döverk Burnunu Kırdı : DENİZLİ ‘de, 27 yaşındaki zihinsel engelli, obez Himmet Gürbilek, meydanda yürürken çarptığı bir kadının yakını tarafından dövüldü. Olay anı yakındaki güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülenirken, polis engelli genci döverk burnunu kıran kişinin yakalanması için çalışma başlattı.

Geçen 11 Eylül’de, yürüme bozukluğu da olan zihinsel engelli ve obez Himmet Gürbilek, Bayramyeri Meydanı’nda, karşıdan gelen bir kadının omzuna çarptı. Ancak, Gürbilek durmayıp, yoluna devam etti. Bu sırada kadının yanındaki bir erkek, Gürbilek’in peşinden gidip önce sırtına tekme attı. Ardından da hırsını alamayıp, yüzüne kafa attı. Çevredekiler araya girerek, engelli genci, kurtardı. Yüzüne aldığı kafa darbesiyle burnu kırılan Gürbilek, Denizli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Gürbilek, tedavisinin ardından taburcu edildi.

Polis olayın ardından meydanın çevresindeki işyerlerinin güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı. Bir işyerinin kameraları tarafından olay anının saniye saniye görüntülendiği belirlendi. Soruşturma sürerken polis, görüntülerden Gürbilek’i döven kişinin eşkalini belirleyip, yakalanması için çalışma başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.