Dikkat Su Kesintisi | Denizli Online Haber | Denizli Haber

Dikkat Su Kesintisi

DESKİ Genel Müdürlüğü’nün kent genelindeki su deposu yenileme ve şehir suyunun tek merkezden izleneceği SCADA sistemi kurulması çalışması dolayısıyla,

30-31 Mayıs 2016 tarihlerinde muhtelif mahallelerde su kesintisi yapılacak. Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü’nün kent genelindeki su deposu yenileme ve şehir suyunun tek merkezden izleneceği SCADA sistemi kurulması çalışması dolayısıyla su kesintisine gidilecek.

Bu kapsamda, 30 Mayıs 2016 Pazartesi günü Merkezefendi İlçesi Fatih Caddesi Gezekyatağı Camisi önü debimetre odasında devam eden çalışmaların tamamlanabilmesi için 14:00-19:00 saatleri arasında Karaman, Değirmenönü ve Akkonak Mahallelerinde planlı su kesintisi yapılacaktır.

31 Mayıs 2016 Salı günü ise Merkezefendi İlçesi Kuruçay Su Deposunda devam eden çalışmaların tamamlanabilmesi için 09:00-21:00 saatleri arasında 15 Mayıs, Atalar, Altıntop, Hacıkaplanlar ,Sırakapılar, Saraylar, İstiklal, Fesleğen, Topraklık, Pelitlibağ, Muratdede, Sümer, Zafer, Sevindik, Eskihisar, Korucuk, Dokuzkavaklar ve Anafartalar, Aktepe, İlbade, Bakırlı, Akhan ve Karşıyaka Mahallelerinde planlı su kesintisine gidilecek.

Aynı gün (31 Mayıs 2016 Salı) günü Merkezefendi İlçesi Şirinköy Yeni Su Deposunda devam eden çalışmaların tamamlanabilmesi için 13:00-16:00 saatleri arasında Şirinköy Mahallesi’nde planlı su kesintisi yapılacaktır. Mahalle sakinlerinin kesintilerden mağdur olmamaları için önlem almaları gerektiği kaydedilirken, çalışmaların erken tamamlanması durumunda su belirtilen saatten önce verilebilecek.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.