Denizlispor’dan Vali Altıparmak’a ziyaret

Denizlispor’dan Vali Altıparmak’a ziyaret

PTT 1. Lig’de mücadele eden Denizlispor’un Yönetim Kurulu Üyeleri, 2016-2017 sezonu öncesi Denizli ValisiAhmet Altıparmak’ı ziyaret etti.

 

Denizli Valisi Ahmet Altıparmak, Denizlispor Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul etti. Ziyarette, sporu çok sevdiğini spor yaptığını anlatan Altıparmak, gazetecilerin sorusu üzerine gönül verdiği takımı da açıkladı. Gençlik yıllarından itibaren Fenerbahçe’ye karşı bir ilgisinin olduğunu söyledi.
Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen ziyarete, Denizlispor Başkanı Süleyman Urkay ve Denizlispor Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Ziyaret anısına Vali Altıparmak’a Denizlispor formasını hediye eden Başkan Urkay, yeni sezon çalışmaları hakkında da bilgiler verdi ve destek istedi.
Yeni sezonda Denizlispor’a başarılar dileyen Vali Altıparmak, “Türkiye zor ve önemli günlerden geçiyor. Tez zamanda inşallah normal günlerimize döneriz. Normale dönme noktasında başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere Devletimiz ve Hükümetimiz ciddi gayretler gösteriyor. Bize de normalleşin talimatlarını veriyorlar, biz de Denizli’de hayatın normale dönmesi ve yaşanması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Denizlispor’un şu an içinde bulunduğu durumu bilmiyorum ama borçları olduğunu basından biliyoruz. Ama spor kulüpleri içinde borcu olmayan kulüp hemen hemen yoktur. Asıl olan taraftarın, yönetimin birbiri ile kenetlenip bunun altından kalkmasıdır. Bu çerçevede Denizlispor ilimizin ve ülkemizin tanıtımında geçmişte çok önemli roller üstlendi. Çok güzel bir seyircisi var. Denizli’nin Türk kamuoyunda güler yüzü, temiz ve centilmen bir yüzü var. Fair-Play kuralları içerisinde bu güzel yüzü ve Denizli imajını devam ettirmek, korumak lazım. Bizde İlin Valisi, yöneticileri olarak elimizden geleni yapmaya çalışacağız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.