DENİZLİ'DE KORKUNÇ KAZA 1 ÖLÜ 4 YARALI | Denizli Online Haber | Denizli Haber

DENİZLİ’DE KORKUNÇ KAZA 1 ÖLÜ 4 YARALI

Denizli’nin Pamukkale ilçesi Kayıhan Mahallesi, Değirmenönü Caddesi olarak bilinen noktada meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti 4 kişi de yaralandı.

ddiaya göre, 09 SR 005 otomobil ile 20 ASP 57 hafif ticari araç, Değirmenönü Caddesi’nde kafa kafaya çarpıştı. Şerit ihlali sonucu meydana geldiği iddia edilen kaza sonrası otomobil de sürücü yanında oturan Levent Sağlık isimli vatandaşımız olay yerinde hayatını kaybetti. Otomobil’de ve hafif ticari araçta bulunan 4 kişi ise yaralandı. Kazaya ilk müdahaleyi çarpışma sesini duyan ve olayı gören vatandaşlar yaptı. Araç içinde ki kişilerin yola savrulduğunu ve yaralı olduğu görülünce hemen itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verildi.

Olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri güvenlik tedbiri aldı ve yaralı vatandaşları araçlardan çıkararak sağlık ekiplerine teslim etti. Sağlık ekipleri otomobil içinde ağır yaralı olan ve nefes almakta zorlanan Levent Sağlık isimli vatandaşımıza hemen müdahale etti fakat tüm müdahalelere rağmen Levent Sağlık hayata gözlerini kapadı. Diğer sağlık ekipleri de yaralanan 4 vatandaşımıza ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra hastaneye kaldırdı. Kaza yapan araçlar ise kullanılamaz hale geldi ve kazanın şiddetini gözler önüne serdi. Kaza ile ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.