Denizli'de İftar sofraları kuruluyor. | Denizli Online Haber | Denizli Haber

Denizli’de İftar sofraları kuruluyor.

Denizli‘de İftar sofraları kuruluyor.
Ramazan ayı boyunca her gün kentin farklı bir mahallesinde vatandaşlarla iftar yapan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Karaman ve Değirmenönü mahalle sakinleriyle iftar yaptı.

İftar sofraları kuruluyor

Ramazan ayında gelenekselleşen mahalle iftarları ile kent insanını bir araya getiren Denizli Büyükşehir Belediyesi, Karaman ve Değirmenönü mahalle sakinlerini İftar sofrasında bir araya geldi. Karaman Kapalı Pazaryeri’nde düzenlenen gönül sofrasına ezan okunmadan önce gelen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yoğun katılımın olduğu iftar programında vatandaşlarla tek tek selamlaştı ve ramazanlarını kutladı. Binlerce vatandaşın dua edip orucunu açtığı iftarın ardından  konuşma yapan Başkan Zolan, gelenek haline gelen iftar yemeklerinin devam ettiğini belirterek, “iftar soframız çok genişledi. Karaman ve Değirmenönü mahallelerimizden gelen vatandaşlarımızla aynı sofrada buluştuk. Çok şükür gelenek haline gelen iftarlarımız devam ediyor ve edecek. Ramazanın manevi atmosferini birlikte huzurlu bir şekilde yaşayacağız”diye konuştu.

“HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Karaman ve Değirmenönü mahallelerinde birçok hizmet yaptıklarını vurgulayan Başkan Zolan, şunları kaydetti: “Karaman mahallesinde alt yapı çalışmalarımız devam edmektedir. İnşallah toz, çamur ve trafik sıkışıklığından kurtulacağız, bir an önce üst yapı çalışmalarına geçeceğiz. Denizli’mize ve mahallemize hizmet etmeye devam edeceğiz.” Konuşmanın ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan, hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenlerle de hatıra fotoğrafı çektirdi

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.