Denizli’de cinsel istismar olayı

Denizli’de cinsel istismar olayı

Denizli’de cinsel istismar olayı

Denizli’de cinsel istismar olayı Denizli’nin Pamukkale ilçesinde, çocuklara kendi  evinde din dersi verdiği sırada cinsel taciz ettiği iddia edilen 78 yaşındaki adam tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Denizli’nin Pamukkale ilçesi Zeytinköy Mahallesinde, çocuklara ders veren 79 yaşındaki Necati D., ders verme bahanesi ile çocuklara cinsel istismarda bulunduğu ileri sürüldü. Mağdur olan 8 yaşındaki çocuk, durumu 16 yaşındaki kuzenine anlatması üzerine olay ortaya çıktı.

Mağdur olan 7 yaşındaki başka çocuk

Daha sonra mağdur olan 7 yaşındaki başka çocuk, annesine kendisinin de mağdur olduğunu söylemesi üzerine aileler ayaklandı. Olayı duyan mahalleli, evi taşladı, evin camlarını kırdı. Daha sonra olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Olay yerine gelen polis ekipleri, çocuklara cinsel istismarda bulunduğu ileri sürülen Necati D., kabalık arasından çıkararak, göz altına aldı. Emniyette sorgusu biten 79 yaşındaki şüpheli adamı Denizli Çocuk mahkemesine sevk edildi. Mahkemede ifadesi alınan 78 yaşındaki adam ‘birden çok çocuğa istismar suçundan’ tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.

Denizli Haber http://denizli20haber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.