Denizli Ye Yapılması Planlanan Zahire Pazarı ve Hububat Ticaret Merkezi | Denizli Online Haber | Denizli Haber

Denizli Ye Yapılması Planlanan Zahire Pazarı ve Hububat Ticaret Merkezi

30 Mayıs Pazartesi günü Denizli Ticaret Borsası’nda yapılan toplantıda ilimize yapımı düşülen Zahire Pazarı ve Hububat Ticaret Merkezi görüşüldü.

Hububat alım satımı yapan tüccarlarımızı bir araya getiren Ticaret Borsası, yapımı düşülen ticaret merkezi için tüccarların görüşlerini aldı.

Toplantıda konuşan Borsa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili, İzmir asfaltı üzerinde satın alınan 23 dönümlük arazide hububat ticaret merkezinin kurulmasının tüccarlarımıza ve çiftçimize sağlayacağı faydadan söz etti. Uzun yıllar Denizli’ye hizmet vermesi planlanan ticaret merkezi için tüccarlarımızın görüş ve önerileri bizim için önem taşıyor diyen Tefenlili, yerin hazır olduğunu, bundan sonrası için tüccarlarımızla sık sık bir araya gelineceğini belirtti.

İzmir asfaltı üzerinde, Taç Tesisleri yanında 23 dönümlük arazide yapılacak ticaret merkezinde yatay depolar ve tahıl siloları bulunacak. Proje için tüccarlar görüş ve önerilerini dile getirdi. Önümüzdeki süreçte, oluşan görüşler doğrultusunda çalışmalara hız verilecek.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.