Denizli Sürücü Kursu – aydinlarsurucukursu.net

Özel ilk aydınlar sürücü kursu 2008 yılında eğitim öğretim faaliyetine başlamıştır. Kursumuz 2008 yılından bugüne kadar Denizli sürücü kursları içinde en kısa sürede farkını göstermiş ve başarılara imza atmıştır. Kursun ana hedefi adaylara gerek teorik derste gerekse pratik anlamda en iyi eğitimi verebilmek , trafik canavarını evinde yok etmektir. Kursumuzun ilkyardım dersleri eğitim uzmanları tarafından verilmektedir . araç tekniği ve trafik dersleri de alanında tecrübeli , bu işe yıllarını vermiş tecrübeli değerli hocalar tarafından verilmektedir. Teorik derslerimiz de en iyi şekilde dizayn edilmiş ferah ve aydınlık sınıflarda görsel eğitim verilmektedir.

Kursumuzda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi her zaman ön planda tutulmaktadır. A1- A2- B direksiyon eğitiminde kullanılan araçlarımız son modeldir. Sürücü eğitiminde mükemmeliyet ; adayımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimi sağlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda , eğitim hizmetleri ,her noktada ,en yüksek kalitede , uygulamaya dayalı ve standart olarak öğretmeyi hedefliyoruz. Toplumu bilinçlendirmeye çalışırken , bir yandan da ekibimizi de geliştirmeye çalışıyoruz. Bu sebepten dolayıdır ki direksiyon sınavlarında başarılı olmaya devam etmektedir. Denizli sürücü kursu Pamukkale ilçesinde faaliyet gösteren kurumumuz 2014 yılında milli eğitim ve kaymakamlık tarafından sürücü adaylarını geliştirmesindeki başarısından dolayı plaket verilerek onurlandırılmıştır.

Müşteri memnuniyeti yaratmada kararlılık la devam edecek olan www.aydinlarsurucukursu.net/kurumumuzdan hizmet almayı seçen kişileri, sürücü eğitiminin herhangi bir noktasında, gereksinim duydukları tüm teorik ve direksiyon eğitimlerini,sınava hazırlanmalarını sağlayacak bütün hizmetlere kursumuzdan kolaylıkla ulaşabilirler. Hizmetimizi sunarken ,en küçük ayrıntıda bile adayımızın kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak ve onları ön planda tutacak şekilde tasarlamaktayız. Kursumuzun en önemli başarı göstergelerinden biri müşteri memnuniyetidir. Bunun için , bizden hizmet alan müşterilerimizin memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirmekte kullanmaktayız.

Üstün nitelikli ekip ve çağdaş altyapımız , farklılığımızı yaratan en önemli unsurdur.Mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim,deneyim ve özelliklere sahip İlk Aydınlar sürücü kursunda olmaktan gurur duyan bir ekibimiz vardır. Eğitime olanak sağlayan çalışma ortamıyla , her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği bir kurumdur. Bu nedenle , hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırmak için güncel teknolojilerle altyapımızı sürekli geliştirmekteyiz.

Öncü uygulamalar ile Türkiye ve dünyada sürücü eğitimini sürekli izleyip , uluslar arası kabul görmüş standartları , yöntem ve uygulamaları geliştirmeyi her zaman farklılık yaratacak, öncü ve örnek olmayı hedef olarak seçilmiştir. Bilgi, deneyim ve olanaklarımızla , topluma daha iyi sürücü eğitimi sunulmasını amaçlamayan bir kurum olacağız.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar bizleri tercih edip ehliyet alan binlerce adayımıza ve Denizli halkına tercihlerinden dolayı teşekkürü bir borç biliriz.

‘’TRAFİK KURALLARINA UYALIM , UYMAYANLAR DA BİZLER KURALLARA UYDUKÇA UYACAKLARDIR’’ Saygılar..

 

http://aydinlarsurucukursu.net/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.