SURİYE'LİLERLE TAVAS'LILAR BİRBİRİNE | Denizli Online Haber | Denizli Haber

DENİZLİ SURİYE’LİLERLE TAVAS’LILAR BİRBİRİNE GİRDİ

SURİYE’LİLERLE TAVAS’LILAR BİRBİRİNE GİRDİ
İddiaya göre, Tavas, Orta Mahalle, Tavaslılar bir nişanda bir araya geldi. İlk başta herşey normaldi.
Nişanın ilerlediği zamanlarında Tavas’ta ikamah edmeye başlayan 3 Suriyeli nişana geldi. Nişanı izlemeye başlayan 3 Suriyeli bir süre sonra çevrede ki genç kızlara sarkmaya ve laf atmaya başladı.
Yaşanan bu olayı genç kızlardan biri aile büyüklerine şikayet etti. Nişan yerinde bir kişi, Suriyelilerin yanına giderek onları uyardı ve nişan yerinden gitmelerini istedi.
Aralarında sözlü tartışma çıktı. Suriyeliler bu yaşanan ağız kavgası sonrası nişan yerinden uzaklaştı, fakat bir süre sonra ellerinde sopayla geri döndü.

Ellerinde sopayla geri dönen 3 Suriyeliyi gören Tavaslı gençler Suriyelilerle birbirine girdi. Dayak yiyeceklerini anlayan Suriyeliler olay yerinden kaçmaya başladı. Tavaslı gençlerde kovalamaya.
Olayları görenler çevredeki kişiler emniyet güçlerine ihbarda bulundu. Bu sırada kaçan 3 Suriyeli ara sokaklara girerek izlerini kaybettirmeye çalıştı.
Olayın yaşandığı yere polis ekipleri geldi ve duruma müdahale ederek iki grubu birbirinden ayırdı. Suriyeliler ise izlerini kaybettirdi. Fakat
Tavaslı gençleri sakinleştirmek kolay olmadı. Tavaslılar hala Suriyeli gençleri arıyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.