Denizli Radar Aracına Korku Filmlerini Aratmayan Fragman | Denizli Online Haber | Denizli Haber

Denizli Radar Aracına Korku Filmlerini Aratmayan Fragman

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesi’nin radar aracı, sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta kurulan Trafik ve Yol Yardımlaşma grubunda adeta fenomen oldu.

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesi’nin radar aracı, sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta kurulan Trafik ve Yol Yardımlaşma grubunda adeta fenomen oldu. Radar aracı için montajlanan ve korku filmlerinin fragmanını aratmayan kısa film, büyük beğeni topluyor. Sosyal Paylaşım Sitesi Facebook’ta bir süre önce Denizli Trafik ve Yol Yardımlaşma adıyla bir gurup kuruldu. 18 yöneticisi olan ve 52 binden fazla üyesi bulunan grubun üyeleri, Denizli’deki aşırı hız denetimi yapan radar aracını gördükleri yerde cep telefonlarıyla fotoğrafını çekip, “Kuzu çevirme var”, “Gülümseyin”, “Şeker dağıtımı var” gibi sözlerle yerini diğer grup üyelerine radar cezası almamaları için bildiriyor.

Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesi’nin 4180 olarak bilenen radar aracı da grubun fenomeni haline geldi. Grup üyeleri tarafından radar için korku filmlerini aratmayan bir fragman montajlandı. Üyeler tarafından radar uygulaması yapılırken çekilen fotoğraflar kullanılarak yapılan fragmana gerilim müziği de eklenince ortaya korku filmini aratmayan fragman ortaya çıktı. Görüntüde “Gerçek olaylardan alınmıştır, her mahallede diğerlerinden farklı bir 4180 vardır. Yılın en korkunç gecesinde, 4180 yine iş başında. Birden bire ummadığın bir anda karşına çıkar. 4180 kabusu” sözleri de yer alıyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.