Denizli Heyeti, Milletvekili Şahin Tin'i Ziyaret Etti | Denizli Online Haber | Denizli Haber

Denizli Heyeti, Milletvekili Şahin Tin’i Ziyaret Etti

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Sanayi Odası Başkanı ve beraberindeki heyeti Meclisteki odasında ağırladı.
Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Sanayi Odası Meclis Üyeleri Faruk Alyaz, Hilmi Konyalıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Samet Tünay Gündüz, Cemal Gürsel Özdemir ve Güven Dokumacı, AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin’i, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ziyaret etti. Çardak Organize Sanayi Bölgesi ve Organize sanayi bölgelerinin son durumunun ele alındığı görüşmede, Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ve Mermer Organize Sanayi Bölgesinin kurulmasına ilişkin konular değerlendirildi.
Milletvekili Şahin Tin, “Dünya küresel bir Pazar. Denizli sanayicisinin dünya pazarında rekabet edebilmesi için her zaman üzerimize düşen görevi yapmak bizim temel görevimizdir dedi. Bu manada organize sanayi bölgelerimize destek olmak ve beklentilerine cevap vermeliyiz. Çünkü sanayicilerimizin en önemli ortak akıl kuruluşu organize sanayi bölgeleridir. Bilindiği gibi Çardak Organize sanayi bölgesine ilişkin yapılması gerekenler var. Bunları hızlıca hep birlikte tamamlamak için gayret sarf ediyoruz. Yine Makine İhtisas Organize sanayi Bölgesinin kurulmasına ilişkin çalışmalarımızda devam ediyor. Mermer konusunda ise ilimiz önemli bir mesafe kat etti. Maden sektörü tekstil sektöründen sonra ilimizde en hızlı gelişen sektörlerden bir tanesi. Maden ve mermer sektörünün önünde duran temel talep mermer ihtisas organize sanayi bölgesinin kurulması” dedi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.