Denizli Fatih Mahallesi'nde İftar Sofrası | Denizli Online Haber | Denizli Haber

Denizli Fatih Mahallesi’nde İftar Sofrası

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Fatih Mahallesi vatandaşlarla  bir araya geldi.
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, gelenekselleşen mahalle iftarları kapsamında Fatih mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Fatih Kapalı Pazaryeri’nde düzenlenen iftar programına eşi Berin Zolan ile birlikte katılan Başkan Zolan, vatandaşlarla tek tek selamlaştı ve ramazanlarını kutladı. Yoğun katılımın olduğu iftar yemeğinin ardından Başkan Zolan, “Her gün bir mahallede iftar yapıyoruz, her gün bir mahalleye gidiyor vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Bugün de Fatih’teyiz. Fatih şu anda yoğun çalışmamızın olduğu yer. Fatih’te içme suyu ve kanalizasyon hatları baştan aşağı değişiyor. Artık sona geldik, yağmur suyu hatları da ilk defa yapılıyor. Şimdi ev bağlantılarına başladık. İnşallah birkaç ay içinde tamamlayacağız” diye konuştu.
“FATİH ÖRNEK MAHALLE OLACAKTIR”
Mahallede alt yapı çalışmalarının ardından üst yapı çalışmalarına geçeceklerini kaydeden Başkan Zolan, Fatih’in örnek bir mahalle olacağını söyledi. Başkan Zolan, “İnşallah tüm mahallelerimizi alt ve üst yapısıyla tamamlayarak yürüyüşümüze devam edeceğiz. Fatih ve diğer alt yapı çalışması yapılan mahallelerimizde yaşayan insanlarımız olağanüstü sabır gösterdiler. Sabırlarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. İnşallah gelecek aylarda daha farklı daha güzel noktalara geldiğimizi hep birlikte göreceğiz” diye konuştu.
Başkan Zolan’ın eşi Berrin Zolan ise, bir ramazan ayına daha kavuşmanın sevincini yaşadıklarını kaydederek, “Ramazan ayı buluşmalarımız gelenekselleşti. Bugün Fatih mahallemizde beraberlik içinde iftarımızı yaptık. Allah birliğimizi bozmasın”Diyerek Konuşmasını bitirdi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.