Denizli Çivril ‘de Mobil Genelev

Denizli Çivril 'de Mobil Genelev

Denizli Çivril ‘de Mobil Genelev

Denizli Çivril ‘de Mobil Genelev : Çivril ’de Saray Mahallesi ve Ahmetçik mesireliğinde minibüsle kadın satılması vatandaşlar tarafından tepki görüyor. Özellikle Cıngıt yolu üzerinde gece 24.00 den sonra başlayan ‘Mobil Genelev’ hizmetinde Azeri ve Gürcü uyruklu kadınlar bir minibüs ile getirilerek müşterilerin arabalarına gönderiliyor.

Denizli Çivril  Saray mahallesi Cıngıt yolu üzerinde her gece yaşanan fuhuş pazarlığı ve servisinden rahatsız olan mahalleliler bir an önce soruna çözüm bulunmasını istiyor. Yaklaşık bir aydır kadınların minibüs ile mahalleye getirildiğini ve değişik araçlara yönlendirildiğini belirten mahalle sakinlerinden K.R. “sakin ve seçkin bir semt olan muhitimizde bir aydır minibüs içinde kadın pazarlanıyor.

Konuyu birkaç defa yetkililere ilettik polisler devriyelerini arttırdılar ama bu işi yapanlar polis ekipleri gittikten sonra minibüs ile gelip kadınları gösterip sonrada araçlara gönderiyorlar. Gecenin ilerleyen saatlerinde de tekrar aynı yerde buluşup kadınları topluyorlar” dedi. Bu işi yapanlarla karşı karşıya gelmek istemediklerini belirten K.R “konuyu vatandaş olarak çözmek sıkıntılara mahal verebilir onun için sorunun kolluk kuvvetleri aracılığıyla çözülmesi gerek ve bu işi yapanlar cezalandırılmalı yoksa bu iş daha da büyüyecek ve tüm Çivril’e yayılacak” dedi.

kaynak : yesilcivrilgazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.