Denizli Büyükşehir Belediyesi’nde FETÖ/PDY operasyonu

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nde FETÖ/PDY operasyonu

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nde FETÖ/PDY operasyonu

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 10 personelin görevden uzaklaştırdıklarını açıkladı. Başkan Zolan, ‘İhanet çetesi FETÖ ile en ufak irtibatı olan hiç kimseyi kurumlarımızda barındırmayacağız’ dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 10 personelin görevden uzaklaştırdıklarını açıkladı. Başkan Zolan, “İhanet çetesi FETÖ ile en ufak irtibatı olan hiç kimseyi kurumlarımızda barındırmayacağız” dedi.

FETÖ’nün darbe girişiminin ardından başlatılan operasyonlar kapsamında Denizli Büyükşehir Belediyesi de başlattığı soruşturma devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bu kapsamda görevden uzaklaştırdıkları personelle ilgili açıklama yaptı. Denizli Büyükşehir Belediyesi’nde açmış oldukları soruşturma kapsamında 10 personeli görevden uzaklaştırdıklarını belirten Başkan Zolan, “İhanet çetesi FETÖ ile en ufak irtibatı olan hiç kimseyi kurumlarımızda barındırmayacağız” dedi.

Türkiye’nin geleceğine ve demokrasisine yapılan hain darbe kalkışmasını bir kez daha lanetlediğini vurgulayan Başkan Zolan, “Bu ülke bizim ve bizden başkası sahip çıkamaz. Milli irademize kast eden tüm hainlere karşı mücadelemiz her yerde sürecek. Vatanına ihanet eden bu alçak terör örgütü ile en ufak bağlantısı olanlar layığını bulacak” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.