DENİZLİ ADLİYESİNDE AÇIĞA ALINMALAR VAR

Denizli Adliyesi’nde, mahkeme ve icra kalemleri başta olmak üzere 37 memurun açığa alındığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. İsim listelerinin özel bir yazı ile gönderildiği ve bu isimler hakkında anında işlem yapıldığı iddialar arasında yerini aldı. Adliye’de görevli 37 memurun kimler olduğu hakkında resmi bir açıklama yapılmazken, Denizli Adliyesi'nde büyük bir hareketliliğin devam ettiği öğrenildi. Konu hakkında resmi bir açıklama yapılıp yapılmayacağı henüz bilinmiyor. Adiye içinde soruşturmaların devam edeceği de iddialar arasında yerini aldı.

DENİZLİ ADLİYESİNDE AÇIĞA ALINMALAR VAR

DENİZLİ ADLİYESİNDE AÇIĞA ALINMALAR VAR

DENİZLİ ADLİYESİNDE AÇIĞA ALINMALAR VAR

Denizli Adliyesi’nde, mahkeme ve icra kalemleri başta olmak üzere 37 memurun açığa alındığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. İsim listelerinin özel bir yazı ile gönderildiği ve bu isimler hakkında anında işlem yapıldığı iddialar arasında yerini aldı.

Adliye’de görevli 37 memurun kimler olduğu hakkında resmi bir açıklama yapılmazken, Denizli Adliyesi’nde büyük bir hareketliliğin devam ettiği öğrenildi. Konu hakkında resmi bir açıklama yapılıp yapılmayacağı henüz bilinmiyor. Adiye içinde soruşturmaların devam edeceği de iddialar arasında yerini aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.