Denizli Acıpayamlı Şehit Son Yolculuğuna Uğurlandı | Denizli Online Haber | Denizli Haber

Denizli Acıpayamlı Şehit Son Yolculuğuna Uğurlandı

Denizli Acıpayamlı Şehit  Son Yolculuğuna Uğurlandı

Denizli Acıpayamlı Şehit  Son Yolculuğuna Uğurlandı : Hakkari’nin Çukurca ilçesinde çıkan çatışmanın ardından destek için havalanan helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan Uşaklı Pilot Üsteğmen Müjdat Kerem Şahan’ın naaşı saat 13.50 sıralarında askeri uçakla Uşak Havaalanına getirildi.

Eşi Betül, 6 aylık bebeği İlke Ada, İstanbul’da görev yapan doktor ağabeyi Murat, anne Şükran ve baba Süleyman Şahan’ın da içerisinde bulunduğu askeri uşak, Uşak Valisi Ahmet Okur ve protokol üyeleri tarafından karşılandı.

 

Şehidin cenaze aracına konan naaşı, daha sonra helallik alınması için Kemal Öz Mahallesi İbrahim Tahta Kılıç Caddesinde bulunan baba ocağına getirildi. Aşırı yağışa rağmen şehidin baba ocağında toplanan binlerce vatandaş, yağan yağmura aldırmadan şehitleri için dua etti.

Şehit Pilot Üsteğmen Müjdat Kerem Şahan’ın Şehidin naaşı dana sonra törenin düzenleneceği Yücetepe Camisine getirildi. Şehidin naaşı ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Uşak Şehitliği’nde son yolculuğuna uğurlanacak denizli haber online

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.