'Bu ne kız bidon gibisin' | Denizli Online Haber | Denizli Haber

‘Bu ne kız bidon gibisin’

‘Bu ne kız bidon gibisin’

Modacı Hakan Akkaya’nın defilesine katılan şarkıcı İrem Derici, gecenin en şık isimleri arasında yer alırken, “Bugün giderim var. Mini etek olayı beni bozdu. O yüzden pantolon giyindim” dedi.

Hakan Akkaya’nın önceki akşam Maslak Arena’da gerçekleştirdiği ‘The 120 Days Of Sodom’ defilesine ünlüler akın etti. Hande Yener, Yıldız Tilbe, Ivana Sert, Bengü, Ayşe Hatun Önal, Fatih Ürek, Öykü Serter, İrem Derici, Gonca Vuslateri, Neslişah Alkoçlar, Emel Yıldırım, Aslı Hünel, Hakan Peker ve eşi, Nadide Sultan, gibi cemiyet ve sanat dünyasının önemli isimleri siyah halıda şıklık yarışına girdi.
Sözcü’de yer alan habere göre; her zaman rüküş ilan edilen İrem Derici, maskülen stili ve papyon detayıyla gecenin en şık isimleri arasında yer aldı. Ünlü şarkıcı, “Bugün giderim var. Mini etek olayı beni bozdu. O yüzden pantolon giyindim. Hakan Akkaya’nın bende iki tane elbisesi var. Bu kadar kiloyu vermemin sebebi de Hakan’dır. ‘Bu ne kız bidon gibisin’ dedi” şeklinde konuştu.

Hakan Akkaya imzalı bir elbise ile defileye katılan Bengü, deri elbisesiyle oldukça cüretkat ve iddialı bir görünüme sahipti.

Siyahlar içinde geceye katılan Yıldız Tilbe’de gecede şıklığı ile dikkat çekti. Bengü gibi Hakan Akkaya tasarımı transparan dantel detaylı bir elbise tercih eden Tilbe, şıklığı ile şaşırttı.

Son günlerde verdiği kilolarla gündemde olan Fatih Ürek, spor şık görünümüyle oldukça taze bir görünüme sahipti.

Gecenin açık ara farkla dikkatleri üzerine çeken ismi şüphesiz Ivana Sert oldu. Her zaman şık görmeye alıştığımız Ivana Sert, defilede de şaşırtmadı. Siyah püsküş detaylı mini eteği ve transparan üstü ile harika görünüyordu.

Geceye beyaz pantolon ve ceket takımıyla katılan Gizem Özdilli, maskülen stiliyle göz doldurdu.

Neslişah Alkoçlar, geceye oldukça renkli tarzıyla katıldı. Sarı mini elbisesini tamamladığı sezon modası pon ponlu ayakkabıları ile oldukça enerjik bir görünüme sahipti.

Her daim iddialı elbiselerle görmeye alışık olduğumuz sunucu Öykü Serter, bu kez seçimini diz altı bir elbiseden yana kullanmı. Serter, gri yaprak işlemeli elbisesini, yine aynı ton ince bir kemer ile tamamlamış.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.