BU GECE ÇINAR | Denizli Online Haber | Denizli Haber

BU GECE ÇINAR

FETÖ yandaşlarının darbe girişimiyle başlayan demokrasi nöbeti devam ediyor. 15 Temmuz gecesi olduğu gibi Denizlililer, yine okunan selanın ardından Demokrasi mücadelesi ve milli irade için Delikliçınar Meydanı’na çağrılırken, meydana asılan ve Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere Cumhurbaşkanı, Başbakan, Kılıçdaroğlu ile Bahçeli’nin birlikte yer aldığı “Milli İradenin üstende hiçbir güç yoktur” yazılı afiş dikkat çekti.

BU GECE ÇINAR
BU GECE ÇINAR

Başbakan Binali Yıldırım’ın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile yaptığı görüşmenin ardından hazırlanarak meydana asılan “Milli İradenin üstünde hiçbir güç yoktur” yazılı afişte, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu Mustafa Kemal Atatürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ile Kılıçdaroğlu ve Bahçeli’nin fotoğrafları yer alıyor.

Liseli arkadaş olduklarını belirten bir grup genç, ellerinde Türk Bayrağı, “Darbe yapmak maklube yapmaya benzemez”, “Hepimiz Mehmetiz, hepimiz polisiz” yazılı pankartlar ile Delikliçınar Meydanı’na geldi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.