Bilgi Evi ve Kurs Merkezinde hemsball heyecanı var | Denizli Online Haber | Denizli Haber

Bilgi Evi ve Kurs Merkezinde hemsball heyecanı var

Bilgi Evi ve Kurs Merkezinde hemsball heyecanı var
Denizli Büyükşehir Belediyesi Karaman Bilgi Evi ve Kurs Merkezi’nde hemsball turnuvası düzenledi. Çocukların eğlenerek oynadığı Türkiye’nin yerli spor branşı olan Hemsball Turnuvası’nda dereceye giren 21 öğrenciye madalya taktim edildi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Karaman Bilgi Evi ve Kurs Merkezi’nin düzenlediği hemsball kursuna katılan öğrenciler için turnuva düzenlendi. Karaman Bilgi Evi ve Kurs Merkezi’nde yapılan turnuvanın ödül törenine, Denizli Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Ali Değirmenci, Kültür, Turizm ve Tanıtım İşleri Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin her alanda olduğu gibi spora da büyük önem vererek Türkiye’ye özgü değerlere sahip çıktığını ifade eden Değirmenci, “Yüzde yüz yerli spor dalı olan ve Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu’nun resmi spor branşı olan hemsballın Denizli’de yaygınlaşması için etkinlik düzenliyoruz. Bu sporun çocuklarla birlikte daha geniş kitleler tarafından oynanmasını istiyoruz” dedi.

Bilgi Evi ve Kurs Merkezinde hemsball heyecanı
Bilgi Evi ve Kurs Merkezinde hemsball heyecanı

Çocuklarla hemsball oynadılar

Değirmenci, konuşmanın ardından çocuklarla birlikte bir süre hemsball oynadı. Farklı yaşlardan çok sayıda öğrencinin katıldığı turnuvada çeşitli yaş kategorilerinde dereceye giren 21 kişiye madalya taktim edildi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.