BAYRAĞINA SAHİP ÇIKTI DAYAK YEDİ | Denizli Online Haber | Denizli Haber

BAYRAĞINA SAHİP ÇIKTI DAYAK YEDİ

BAYRAĞINA SAHİP ÇIKTI DAYAK YEDİ

BAYRAĞINA Sahip çıktı dayak yedi devamını kendisinden dinleyelim.

Hüseyin’e bak deli gibi bayrak taşıyor diyerek hakaret ediyordu bana. Daha sonra da birkaç defa daha Hüseyin Hüseyin diye bağırdı,bende ne bağırıyorsun ne var dedim. Ve yoluma devam ettim arkamdan gelerek bana tekme tokat girdi ve teknelerini protez olan arka bacağını denk geldi şu anda Denizli Devlet Hastanesi acil servisindeyim.

https://youtu.be/OHWJU-Atzs4

15 Temmuz darbe girişiminden sonra delikliçınar Meydanı’nda demokrasi nöbeti tutarken, Denizli’nin en büyük bayrağını taşırken bu gece saat 02 civarlarında Beltaş’ın müdürü Ejder Gevrek tarafından saldırıya uğradım.
Ejder gevrek ile aramızdaki husumet genel seçimlerden önce o şoförlük yaparken gece 3 civarı görevden geldi. Bende kapalı otoparkta nöbetçiyken benden çay istedi bende Gece 2 civarında çayımı içip kapattığım için o da saat 03 de bana çay koy dedi. Ben de ben yeni içtim içeceksen koy demle iç dedim. Sen koymuyorsan ben sana bunun hesabını sorarım dedi.

Ve o günden biri bana kafayı taktı.Ve benim motorum var motor’umda bayraklarım var ve kendisi daha sonra müdür olunca bu bayrakları motorundan sök dedi.Bu bayraklarla seni otoparka almam dedi. Ve ben zorla girdim otoparka Bana bu motoru şuraya koyma Yok buraya koyma burada gözüküyor Millete rezil olacağız diyerek motoru otoparka aldırmak istemedi. Bende tartışınca bu bana kafayı iyice taktı. Darbe girişiminden sonra da 3-4 gündür bana taktı Hüseyin’e bak deli gibi bayrak taşıyor diyerek hakaret ediyordu bana. Daha sonra da birkaç defa daha Hüseyin Hüseyin diye bağırdı,bende ne bağırıyorsun ne var dedim. Ve yoluma devam ettim arkamdan gelerek bana tekme tokat girdi ve teknelerini protez olan arka bacağını denk geldi şu anda Denizli Devlet Hastanesi acil servisindeyim.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.